Plastové bazény POOLONE přinášejí kvalitu i luxus za skvělou cenu

Také si nedokážete představit léto bez relaxace u bazénu? Že ho ještě nemáte, ale uvažujete o jeho koupi? Potom už na nic nečekejte a začněte jednat, abyste se mohli ve svém novém bazénu vykoupat ještě letos. Skvělou volbou jsou moderní bazény značky POOLONE.

 
 

 

Výhodné sety pro každého
Plastové bazény značky POOLONE přináší na český trh společnost SZEDO PLAST s.r.o., která pro všechny připravila velmi zajímavou nabídku bazénových setů. Pokud hledáte kvalitní a moderní bazén, měli byste si rozhodně jejich nabídku důkladně prohlédnout.

bazén

Ovál i zaoblené rohy
V nabídce na vás čeká například Bazénový set oválný, který obsahuje bazén o rozměrech 2,75 x 5,75 x 1,5 m a kompletní příslušenství jako je prvotřídní písková filtrace, písek do filtrace, skimmer, 2x trysky, bazénová hadice 25 m a propojovací potrubí. SZEDO PLAST s.r.o. nabízí také další dva bazénové sety, které obsahují bazény s praktickými zaoblenými rohy. I tyto sety obsahují bohaté příslušenství. Všechny bazény značky POOLONE se vyznačují prvotřídní kvalitou a velmi dlouhou životností. Koupání v nich je prostě pohoda! Navíc pozor – jako bonus od společnosti SZEDO PLAST s.r.o.získáte zapojení bazénu a dopravu zcela zdarma.

Mnohem více
Kromě výhodných bazénových setů najdete u SZEDO PLAST s.r.o. nabídku septiků, jímek nebo i čističek odpadních vod.

Užijte si koupání v novém moderním bazénu. Kompletní nabídku najdete na www.poolone.cz