Moderní eurookna nejsou pro Truhlářství Nenadál žádný problém!

Pokud zrovna stavíte nebo rekonstruujete a uvažujete nad nákupem oken, potom by vás rozhodně měla zajímat nabídka společnosti Truhlářství Nenadál. V jejich nabídce najdete totiž moderní a především precizně zpracovaná eurookna. Proč vsadit právě na ně?

 

 
  

Spojení tradiční poctivé práce s moderními metodami
truhlarstvi.nenadal.czHistorie Truhlářské firmy Nenadál sahá již na počátek 19. a 20.století. Od této doby si firma Nenadál dokázala vytvořit stálé místo na českém trhu a to především díky jejich poctivé a precizní práci. V současné době nabízí Truhlářství Nenadál prvotřídní truhlářské výrobky, které jsou vyrobeny s maximální přesností. Jejich specialitou jsou potom moderní eurookna.

Eurookna jsou skvělé řešení
Eurookna jsou skvělá v tom, že do domácností přináší vysoký komfort. Vyznačují se také dlouhou životností a atraktivním designem. U Truhlářství Nenadál si dokonce můžete vybrat dřevinu, ze které budou okna vyrobena. V nabídce je smrk, meranti, dub nebo borovice. V truhlářství vyrábí eurookna typu IV68 a IV78 soft line. Všechna vyrobená eurookna osazují špičkovým celoobvodovým kováním značky MACO a povrchová úprava na oknech je třívrstvý systém od firmy ZOWOSAN. Okna jsou díky tomu maximálně funkční a odolná. Nemůžete s nimi udělat chybu!

Nabízí mnohem více
Nabídkou špičkových eurooken společnost Truhlářství Nenadál rozhodně nekončí. Umí například vyrobit i špaletová okna ale i řadu dalších truhlářských výrobků jako je dřevěný nábytek (i ten atypický), dveře, pergoly, ploty, schody, kuchyně a další.

Kompletní nabídku najdete na www.nenadal.cz