Braňte se proti vodě!

Voda je sice příjemná, ale ne v případě, pokud prosakuje…V takovém případě nastává řada problémů, kromě nevzhledných fleků mohou v interiéru vznikat plísně a tak i velmi nezdravé životní prostředí. Proti prosaku vody existuje ale snadná pomoc, kterou přináší společnost Hizol s.r.o.

  
  

 

Profesionální hydroizolace
Společnost se totiž specializuje na provádění účinné hydroizolace plochých a šikmých střech, střešních zahrad, teras a balkónů. Jejich práce je vysoce efektivní a především rychlá. Základem všeho je totiž speciální hydroizolační válcovaná a následně laminovaná fólie ALKORPLAN, která je vyrobená na bázi měkčeného PVC. Fólie jsou velmi poddajné, a proto je možné realizovat různé varianty střech. Nic není problém.

www.hizol.czwww.hizol.cz

Extrémní odolnost
Fólie jsou velmi odolné, takže voda prostě nebude mít žádnou šanci proniknout. Fólie také můžou být vystaveny přímým atmosférickým vlivům a namáhání v rozmezí od -30°C až do +80°C. Jejich výhodou je také to, že hydroizolaci lze provádět i nepříznivém počasí jako jsou mrazy. 

Variabilita provedení
Pro Hizol s.r.o. není nic překážkou. Hydroizolaci provedou jak u novostaveb, tak i u starších objektů. Variabilita je i v barevném provedení. Folie ALKORPLAN je sice běžně dodávána v odstínu šedé, ale na vše přání je možné ji vyrobit i v jiných odstínech! Kromě hydroizolace střech provádí společnost Hizol s.r.o. zemní izolace proti vlhkosti, tlakové vodě nebo radonu a realizuje i hydroizolace vodních staveb jako jsou bazény, zahradní jezírka, kalové nádrže, izolace proti ropným látkám, močovině a podobně.

Vodu se nevplácí podceňovat. Více informací najdete na www.hizol.cz.