Nevšední kouzlo designových vypínačů a zásuvek staví na detailu!

Při zařizování domova se soustředíme hlavně na výběr vhodného nábytku. Stejně důležité však jsou i nezbytné detaily v čele s vypínači a zásuvkami. Jejich úkolem je spojit eleganci s vysokou funkčností a užitností během mnoha let provozu. Uniformní plastové čtverce, úzkostlivě schovávané za závěsy nebo skříněmi, už dávno nejsou v kurzu. Současná móda velí vyladit vše tak, aby žádné potměšilé hry na schovávanou nebyly třeba.

 

Krása vypínačů 4x jinak

Nezáleží na tom, jaký styl bydlení preferujete. Nicméně ho můžete použít jako odrazový můstek při výběru těch správných doplňků. Čtyři řady atraktivních designových vypínačů OBZOR uspokojí i toho nejnáročnějšího bytového designéra.

 

Na vlně RETRO

Začneme v současnosti velmi žádanou řadou RETRO, spojující nadčasové prvky moderního minimalismu s původním baťovským designem. Její keramické i dřevěné provedení najde uplatnění v současných novostavbách, populárních loftovém bydlení a samozřejmě i po boku zdobeného vintage stylu. Vypínače se ovládají na kličku (vačkovým spínačem), takže výsledný dojem je dokonalý.

 

Dotek luxusu s DECENTE

Máte-li vysoké požadavky na vzhled a funkčnost, nechte se okouzlit perfektním vzhledem řady DECENTE. Teplé harmonické odstíny skvěle souzní se dřevem, plastem, ale i kovem a sklem. Široký výběr materiálů a provedení umožňuje vybavit každou místnost vkusně a stylově a zároveň zachovat jednotný styl vypínačů napříč domem. Zvolíte-li matné provedení, nemusíte se navíc potýkat s nepříjemnými otisky prstů.

 

Harmonická krása ELEGANT

Design řady ELEGANT je postaven na principu unikátní konstrukce rámečků, dovolující kombinovat libovolné dvě barvy na základním a bočním segmentu rámečku. Každý prvek je navíc možné spojit s těmi okolními a vytvářet tak plošné, svislé nebo až sedminásobné vodorovné kombinace a získat tak vypínač přesně na míru. Výběr z široké palety barev a bezdrátové ovládání RF HOME, díky němuž lze ELEGANT instalovat kamkoli bez stavebního zásahu, udělaly z těchto vypínačů číslo jedna pro všechny milovníky pohodlí a praktičnosti.

Barevně a hravě s VARIANT

Milujete domácnost prozářenou barvami? Pak se určitě shlédnete v řadě zásuvek a vypínačů VARIANT. Moderní tvar, hravost a barevnost je jejich hlavní devízou. Hodí se do dětských pokojů a všude tam. Kde je třeba bydlení dodat lehkost a styl. Syté barvy rámečků vždy upoutají pozornost, takže musíte-li zásuvku nebo vypínač umístit na exponované místo všem na očích, můžete se vždy spolehnout na perfektní první dojem.

Zajímá vás, jak budou tyto nevšední kolekce vypínačů od firmy OBZOR vypadat právě ve vašem interiéru? Potrpíte si na detaily a nic nenecháváte náhodě? Využijte pomoci online návrháře na specializované stránce www.domovnivypinace.cz, kde si můžete všechny představené designové řady vypínačů také podrobně prohlédnout.