Dlažba CSB – CANTERA jako dokonalá imitace přírodního kamene

Dodavatel betonových dlažeb – společnost CS-BETON s.r.o. – přichází s dalším příjemným produktem. Nyní si můžete pořídit netradiční designovou dlažbu CSB – CANTERA.

 

 

 

Dlažba CSB – CANTERA – atraktivita a kvalita
Dlažba CSB – CANTERA vyniká mezi ostatními dlažbami svou kvalitou ale především designem. Designem povrchu totiž připomíná mozaikovou skladbu plochých kamenů, které jako by byl opracovány zkušeným kameníkem. Unikátní je také její skládání. Pokládka dlažby CSB – CANTERA je totiž velmi snadná. Ačkoliv se to na první pohled nezdá, jsou všechny betonové bloky svým tvarem identické, a proto se velmi snadno instalují. Pokládka dlažby se provádí z pěti tvarově shodných bloků s různým rozložením vzoru na povrchu. Různé rozložení vzoru potom znemožňuje rozpoznat konkrétní vzor skladby.

www.csbeton.czwww.csbeton.cz

www.csbeton.cz/www.csbeton.cz

Je z čeho vybírat!
Dlažbu CSB – CANTERA nabízí společnost CS-BETON s.r.o. hned v několika barevných provedeních. Dlažbu můžete mít v barvě: šedá, červená, hnědá, okrová, černá nebo javor ale také v barevných mixech – Caoba, Gres, Basanita i Playa, které jsou velmi atraktivní. Záleží pouze na vašem vkusu a prostředí, kam dlažbu umístíte. Pro svůj jedinečný vzhled je dlažba CSB – CANTERA velmi oblíbená. Použít ji můžete i jako nášlapný blok v trávníkové ploše. Atraktivní je i cena. Dlažbu CSB – CANTERA můžete u CS-BETON s.r.o. pořídit již za 329 Kč za m2.

Pokud chcete mít kvalitní a líbivý exteriér, neváhejte a podívejte se na www.csbeton.cz kromě dlažby CSB – CANTERA zde naleznete i mnoho dalších zajímavých produktů.