Byty v Praze jsou i pro náročné zákazníky

Hledáte velmi stylové a kvalitní bydlení v Praze? Nechcete se spokojit s průměrem, ale chcete, aby váš nový byt měl opravdu styl? Hlavními faktory pro přepychové bydlení je správný výběr lokality a nadstandardní vybavení. Přesně tyto podmínky splňují nové luxusní byty Praha 2.

 


Rezidence Vinohradská je to pravé pro náročné rezidenty

Pokud hledáte v Praze opravdu luxusní a nadstandardní bydlení, zaměřte se na nový projekt Rezidence Vinohradská. Tento projekt je v atraktivní lokalitě Prahy 2. jedná se o moderně zrekonstruovanou rezidenci, která je vhodná pro milovníky secesního stylu a nadstandardního vybavení. Dokončení tohoto projektu je naplánováno na podzim roku 2013. na realizaci tohoto projektu se podílí úspěšná developerská společnost BM Develop.

Nabízené byty jsou opravdu dokonalé

Byty v rezidenci Vinohradská můžete vybírat z dispozic 2+kk, 3+kk nebo 4+kk. Celá stavba je 7mi podlažní bytový dům s 11ti bytovými jednotkami. Ke každé bytové jednotce je možnost dokoupit sklepní kóji a parkovací místo. Všechny byty v této jednotce se vyznačují vysokými standardy vybavení. Budova má jedinečný secesní vzhled. Na návrhu interiéru ve všech bytech se podíleli pouze vyhlášení architekti. Jedná se o jedinečné bydlení pro všechny věkové skupiny, kteří se nechtějí spokojit pouze s průměrem, ale chtějí luxus.

 

Kompletní informace naleznete na www.vinohradska-33.cz.