S ochranou máte rychlé odstraňování graffiti. Výškové čištění fasád Praha 7

 

Zdravím, ráda bych napsala pár řádků o úklidové firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o., Praha 7, čištění sprejů, fasád, odstraňování graffiti, která mi pomoha vyřešit problém s graffiti, které se objevilo u vchodových dveří do mojí kavárny. Tato úklidová společnost s mezinárodním renomé A SERVIS LIPKA, realizuje zakázky v oblasti odstraňování graffiti v Praze a co vím, taky v Rakousku a Německu.

Mnoho zoufalých klientů, a to převážně ve větších městech, kde graffiti bohužel vidíte skoro na každém rohu, se často obrací na již zmiňovanou firmu s dost nepříjemným problémem posprejovaných fasád a objektů od sprejerů. Každý nešťastný majitel těchto postižených staveb si ovšem musí uvědomit, že není zrovna jednoduché graffiti odstranit, pokud nemá před těmito ohavnými malůvkami zabezpečené objekty pomocí aplikace antigraffitové ochrany.

Bez tohoto zásadního a přitom finančně přijatelného opatření bude následné odstranění graffitů mnohem náročnější a i finančně nákladnější. Graffitové nápisy na nechráněných budovách pronikají hluboko do struktury fasády a způsobují tak škodu, která stojí mnohem více práce, času, a tím i peněz. Já jsem naštěstí měla od této firmy ochranný nátěr po vnější části své kavárny, takže šel bez problémů odstranit.

Navíc pokud máte antigraffitovou ochranu od této firmy, máte záruku, že nejpozději do čtrnácti dnů od nahlášení, že máte posprejovaný dům, k vám přijedou vaše zdi dát opět do pořádku. Zaměstnanci této úklidové firmy jsou slušní a zkušení profesionálové a pro jejich kvalitní práci mohu tuto firmu všem jedině doporučit, protože jsem se nesetkala s ničím, co bych jí mohla vytknout.

 

Hloubkové čištění dlažby, betonové lité podlahy, esd stěrky. Nano impregnace Praha 4

Podlaha v naší kanceláři byla už opravdu v dezolátním stavu a bylo potřeba ji pořádně vyčistit. I když byla pravidelně udržovaná, tak byla stále špinavější a špinavější. Holt čím je podlaha starší, tím více se na ní nečistotu udržují a hůře se čistí. Paní uklízečka říkala, že nemá dostatečné prostředky na to, aby ji vyčistila opravdu důkladně. Bylo potřeba to přenechat odborníkům z nějaké úklidové firmy.

 

 

Po prozkoumání různých recenzí a mnoha článků o čištění podlah, jsem věděla, že dobrou volbou je strojové čištění podlah. Poradila jsem se o tom i se svým kolegou a ten souhlasil. Pátrala jsem potom po firmě, která takové čištění podlah zajišťuje a tou firmou byl A SERVIS LIPKA, s.r.o., Praha 4, voskování, impregnace, čištění podlah, po telefonu jsem jim řekla své požadavky, u nichž neměli žádný problém se jim podřídit, takže jsme se domluvili na daném termínu, kdy přijedou podlahu vyčistit.

Také jsme se domluvili na kalkulaci a celkovém plánu práce. Když přijeli, tak sami odsunuli skříně i veškeré další zařízení a my se nemuseli vůbec ničím zabývat. Moji kolegové ráno koukali a mysleli si, že si spletli poschodí v budově. Podlaha byla opravdu jako nová. Tudíž jestli hledáte firmu, která je spolehlivá, cenově dostupná a hlavně je po nich vidět kus práce, navíc se k vám chovají pokorně a zodpoví vaše otázky, u A SERVIS jste na správné adrese.

Tímto bych chtěl všem čištění podlah Praha doporučit, protože jsem s nimi měla výbornou zkušenost a předčili moje očekávání ve všech směrech, čemuž jsem se nedivil nejen já, ale i zbytek mých kolegů, kteří z výsledku jejich práce byly také nadšení.