CARMAN a.s.

carmanCARMAN a. s. je výrobce a dodavatel ekonomických dřevostaveb, eurooken, interiérových dveří, řeziva a podlah s dlouholetou tradicí . Máme velké zkušenosti s výstavbou nejen v České republice, ale i v zahraničí – v Německu, Rakousku, ve Švýcarsku a v Turecku. Společnost Carman a.s. se mimo jiné zabývá realizacemi montovaných panelových dřevostaveb, které jsou vyráběny ve vlastním výrobním závodě a montovány na pozemku investora. Společnost nabízí tři konstrukční systémy a to standard optimal a skladbu s provětrávanou dřevěnou fasádou. Investor si může určit, v jakém stupni rozpracovanost i bude dům předán ( hrubá stavba, stavba na klíč ).

carman1Společnost Carman a.s. dodává difuzně uzavřené konstrukce dřevostaveb, jejichž tepelnětechnické parametry jsou díky volitelné tloušťce fasádní tepelné izolace snadno přizpůsobitelné požadavkům investora. Atesty a certifikáty výrobků jsou samozřejmostí, právě tak záruční i pozáruční servis, záruka 5 let. Základním konstrukčním prvkem je sendvičový dřevěný panel s vynikajícími technickými a izolačními vlastnostmi. Vnější strana panelu je opat řena thermo fasádou se silikonovou omítkou a z vnitřní strany jsou stěny dokončeny sádrokartonovými nebo sádrovláknitými deskami. Nabídka rodinných domů Carman, a. s., obsahuje typové stavby z našeho katalogu a také atypické objekty, které stavíme na základě individuálních projektů zákazníka včetně jeho požadavků na vybavení rodinného domu. Samozřejmostí je možnost osazení nadstandardních konstrukčních prvků, povrchových úprav a zařizovacích předmětů. S realizací atypických rodinných domů i domů zděných má naše firma bohaté zkušenosti. Základní nabídku našich domů najdete na naší webové adrese – www.carman.cz a nabídku projektů domů na webové adrese našeho smluvního partnera www.archipelag.cz.

carman2Doufáme, že si z nabízených typů rodinných domů vyberete a rozhodnete se pro spolupráci s naší společností, jinak jsme připraveni zajistit projekt rodinného domu podle vašeho návrhu a požadavků včetně odborné konzultace a architektonického zpracování.

Carman a. s.

U Pily 918, 783 91 Uničov
Tel.: +420 585 051 051
Fax: +420 585 054 672
e-mail: carman.unicov@carman.cz
web: www.carman.cz