Vrata garáže jako okna domu od Mazelsro.cz

Ještě před tím, než se pustíme do větší rekonstrukce, bychom měli zvážit každičký detail. Opravdu každý. Neučiníme-li tak, můžeme být s výsledkem úporné snahy velice nespokojeni. Jedním z takovýchto případů jsou vrata garáže, která se vůbec nehodí k oknům a naopak. Okraje oken a vrata garáže by se měly doplňovat a tvořit celek, na který je radost pohledět. S řešením přichází společnost www.Mazelsro.cz.

 

 
   

Řešení od LOMAX
Řešení vhodné volby oken a vrat garáže lze vyřešit za pomoci volby ze širokého výběru od společnosti Mazel, která má v oboru vrat a oken bohaté zkušenosti. Nabídka decorů dřeva od společnosti LOMAX, v nichž mohou být garážová vrata vyvedena, je natolik široká, že není potřeba dělat kompromisy. Je možné vybírat z široké palety imitací dřeva od světlého Oregonu a Rustikalu, přes zlatý dub a Douglasie, až po tmavý Nussbaum, mahagon či bahenní dub. Dále je možné zvolit povrchy STUCCO v bílé, stříbrné nebo hnědé variantě. Každý zaručeně nalezne variantu, která se bude skvěle doplňovat s barvou oken.

www.vrata-mazel.czwww.vrata-mazel.cz

Souhra okna-vrata ve fotogalerii
Chcete-li taktéž, aby se okna Vašeho domu skvěle doplňovala s garážovými vraty, skvělou volbou jsou právě výrobky LOMAX. Můžete se sami přesvědčit ve speciální fotogalerii realizovaných zakázek, jak mohou vrata s okny skvěle ladit, a to na velice různorodých stavbách. Fotogalerii, více informací, kontaktní informace i širokou nabídku používaných materiálů naleznete na

www.Mazelsro.cz.