Čištění podlah se skvělým výsledkem vám zaručí málokdo!

 

Pražskou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o.  jsem si zavolala do své hospody, kde jsem měla hodně špinavou podlahu. Vlastně to byla moje první zkušenost s touto firmou. Osobně mě totiž zaujalo to, jak jsou pro svoji činnost perfektně vybaveni.

Přijeli se strojem ke kartáčování podlahy a různými druhy roztoků, které pak po prozkoumání podlahy zvolili. Precizně odstranili veškeré nečistoty, které se mi tu za pár let nastřádaly.

 

K této firmě jsem se dostala přes známého, který s nimi má zkušenosti, protože už několikrát využíval jejich služby. On sám si je navíc velmi pochvaloval. Nikdy prý práci neodflákli, ale naopak vždy vše dotáhli do úspěšného konce. A takto to probíhalo i u mě.

 

Přijeli hned druhý den po objednání služby. Vypočítali mi velmi příznivou cenu, takže jsem na nic nečekala a domluvila se hned na prvním termínu, který mi nabídli. Zvolila jsem si dopolední hodiny, protože mám zavřeno, a tak je tu prostor a čas na vyčištění podlah. S kamarádem jsme jim vše připravili. Vystěhovali jsme židle a stoly, aby jim zde nic nepřekáželo. Jakmile přijeli, tak se hned pustili do práce.

 

 

 

 S některými nečistotami trošku bojovali, ale určitě ne tak, že by si nevěděli rady. Věděli přesně co dělají a jak to mají dělat, aby se nečistot zbavili. Trvalo to jen asi hodinu a vše bylo hotovo a připraveno k otevření. Podlaha byla krásně čistá. Takovou jsem ji neviděla od té doby, co jsme ji nechali položit. Bohužel byla na některých místech značně otlučená, protože občas někomu spadne sklenička, půllitr či talíř a ty udělají díry do kachliček. Pracovníci firmy mi pro ochranu podlahy nabídli voskování, které ji po dobu jednoho roku ochrání před poškozením. Nebyla jsem si úplně jistá, zda je to potřeba a jestli za to chci utrácet, ale pracovníci mi vysvětlili jaké to má výhody. Hlavní výhodou je, že podlahu nemusím nijak důkladně drhnout, protože je ochráněna před silnějším ušpiněním. Voskování také chrání podlahu před poškrábáním a v neposlední řadě mé návštěvníky před uklouznutím.

 

S firmou A SERVIS mám nyní i já velmi dobré zkušenosti a chci, aby se o tom dozvěděli lidé, kteří váhají a chtějí si vybrat vhodnou firmu do svého domu či firmy. S pracovníky i samotným vedením firmy se velmi dobře spolupracovalo a nebyl sebemenší problém.