Česká ložnice

Česká ložnice – to je nábytek, který svojí kvalitou a designem zaujme a svojí funkčností  poskytne pohodlí a potěšení všem, kteří si jej zakoupí. Na trhu s nábytkem je nabídka opravdu velká. Ze zahraniční, zejména z Polska, se k nám dováží celá řada produktů. Ale s kvalitou už je to horší.  
Český výrobce BOGARTECH s.r.o. jde jinou cestou –  zabývá se výrobou a prodejem kvalitního nábytku na míru z masivu.

V produkci této firmy převažuje bytový nábytek a to hlavně postele. Jedná se především o postele z masivu – a to jak klasické, tak s úložným prostorem. Postele jsou vyráběny dle potřeby v různých velikostech, takže není problém vyrobit atypickou velikost. Samozřejmostí je možnost dovybavit postele matracemi a rošty. Pro dokonalé sladění s přáním a představami zákazníků o krásném bytě pak slouží komody, vestavěné skříně a  ostatní vybavení interiérů.

Nábytek je vyráběn ručně, takže si zachovává svojí originalitu a netradičnost. Současně se ale jedná o moderní design, ve kterém vynikne kvalita a preciznost zpracování.  Vysoká řemeslná zručnost konkrétních pracovníků je zárukou kvality.

Postele s úložným prostorem
Jednou ze specialit výrobce je velký výběr postelí s úložným prostorem. O praktičnosti tohoto řešení není proč pochybovat. A to nejen v místnostech, kde je jinak nedostatek úložných prostorů. Toto lůžko nabízí totiž hlavně pohodlné spaní ve výšce 54cm nad zemí (tato výška je uváděná již jako bezprašná) a současně umožnuje lepší vstávání po ránu a to nejen starším lidem.
Velkou výhodou produktů firmy Bogartech je mnoho kombinací úložného prostoru pod postelí.  Například postel Praktik nabízí 275 variant úložných prostorů. Každý si tak může zvolit typ zásuvek pod postel, jaký mu vyhovuje. Rozmanitost možností volby úložného prostoru pod lůžkem uspokojí každého. A pokud ne – rádi mu vyrobí úložný prostor pod postel  dle vlastního přání a předlohy.

V nabídce výrobce jsou samozřejmě i klasické postele se standardní výškou. Výhodou je pak možnost používat matrace vysoké 24cm, americký styl. Ale každý si samozřejmě může zvolit sám, na jaké matraci bude spát, v nabídce je jich celá řada.

Postele na míru – na zakázku a dle přání zákazníka
Ne každý má to štěstí, že se mu vysněný nábytek hodí hned do bytu, že mu tam pasuje.  Protože je veškerá produkce vyráběna opravdu ručně, není  problém  – a to týká i postele s úložným prostorem  – uzpůsobit  ji například prostoru v panelákovém bytě. Vy sami se pak můžete stát spolutvůrci vašeho nábytku. V takových případech oceníte profesionální přístup ze strany výrobce při návrhu individuálního vzhledu vašeho nábytku.  Ale už se i stalo, že tvar lůžka si navrhl zákazník sám a firma mu jen vyrobila postel doslova „na míru“.

Skříně a další nábytek
Nezbytnou součástí všech bytů a domů jsou skříně. V dnešní době jsou velmi často dělané přímo do prostoru  – takzvané vestavné skříně.  Skříně od Bogartechu jsou též vyráběné z masivu  a mají mnoho variant  a modifikací, jejich variabilnost jistě uspokojí každého zákazníka. A doplnit je můžete komodami, nočními stolky, zrcadly, toaletkami a dalšími kousky nábytku – nebo si rovnou zvolit celou designovou ložnici jako celek.
V nabídce výrobce jsou však i další druhy zařízení bytu – jako například předsíňové stěny,  kuchyně, stoly, konferenční stolky, studentské pokoje, schody…

Dopravu a montáž zajišťuje výrobce sám
Vyráběný nábytek firma rozváží a montuje po celé ČR. Pokud si tedy  vyberete postel nebo jiný nábytek  – máte jistotu, že vám jej přivezou  a osobně smontují.  A tím pádem i předají v perfektním stavu.

Podívejte se na výběr realizovaných zakázek v Praze, Brně, Plzni, či jinde.
Vzorková prodejna:
Plzeňská 166,
Praha 5 – Smíchov
(otevírací doba: út – pá  10 -18)

Více informací:
INFO linka:  606 606 693

www.ceskaloznice.cz