Roubenky Roubal – kompletní řešení pro vaši novu roubenku

Jestliže uvažujete o stavbě roubenky nebo jiného typu dřevostavby, potom by vás měla zajímat nabídka společnosti Roubenky Roubal. Nabízí totiž nejen realizaci stavby, ale připraven má pro vás profesionální kompletní servis.

Zkušenosti a profesionalita
Společnost Roubenky Roubal působí na české trhu již řadu let. Za tuto dobu pomohla ke stylovému bydlení mnoha spokojeným zákazníkům. Společnost je přední dodavatel klasických dřevostaveb pro oblast Krkonoše, ale stavbu provádí po celé České republice. Roubenky Roubal se specializuje na realizace staveb jako jsou roubenky, poloroubenky, roubené stavby, roubené domy, dřevostavby a hrázděné stavby v klasickém retro stylu.

roubenka

Kompletní servis včetně realizace interiéru
Kromě profesionální realizace stavby vaší nové roubenky, které staví výhradně z extrémně odolného smrkového dřeva, nabízí společnost mnohem více. Pomůžou vám například vybrat vhodný pozemek, zajistí projekt a vyřídí stavební povolení, – zkrátka vše co je potřeba. Profesionálové z Roubenky Roubal vám také pomohou s realizací vašeho interiéru. Pomůžou vám vytvořit stylové místo plné pohody a příjemné atmosféry.

Kompletní nabídku společnosti a kontaktní údaje najdete na www.roubenkyroubal.cz