Zahradní nůžky Fiskars – dopřejte si luxusní zahradnické nářadí!

Jaro je tu a s ním se pomalu ale jistě vydáme pracovat na zahrádky. Aby vám šla práce lépe od ruky, musíte si pořídit špičkové pomocníky. Mezi ty patří i zahradní nůžky Fiskars, které představují špičku ve své kategorii.

 

 
  

Stříhání je s nimi hračka
Se zahradními nůžkami Fiskars můžete stříhat téměř bez omezení. Všechny nůžky Fiskars jsou totiž vybaveny extrémně ostrými a odolnými čepelemi, které zajišťují vysokou kvalitu střihu. Čepele jsou vyrobeny ze švédské nerezavějící oceli. Některé zahradní nůžky Fiskars jsou také vybaveny praktickými chrániči, pro ještě větší pohodlí a bezpečí.

www.danesi-shop.czwww.danesi-shop.cz

Na plot, větve i trávník
V nabídce jsou například teleskopické nůžky Fiskars, které jsou určeny pro stříhání všech větví různých tlouštěk. Poradí si s nimi hravě a díky teleskopické rukojeti nepotřebujete pro stříhání stromů lézt na žebřík. Nůžky na větve Fiskars jsou neuvěřitelně lehké a jednočepelové. Fiskars nůžky můžete použít i na stříhání trávy. Nůžky na trávu Fiskars mají speciální stříhací hlavu, která se dá natočit v úhlu 360° a také praktický ergonomický tvar.
Další zahradní nůžky Fiskars jsou určeny například na stříhání živého plotu, stačí si jen vybrat ty, které potřebujete!

www.danesi-shop.czwww.danesi-shop.cz

Praktické řešení
Zahradní nůžky Fiskars mají kromě vysoké výkonnosti ještě jednu super vlastnost. V případě, že určitá část nůžek doslouží, nemusíte kupovat nové. Stačí si jen opotřebovaný náhradní díl dokoupit!

Pusťte se do stříhání. Nabídku najdete na www.danesi-shop.cz.