Máte novou terasu? Ohřejte se venku s pomocí stolu s ohništěm

Co si budeme povídat… nejen ženám, ale i mužům nebo dětem je venku mnohdy chladno. Díky tomu byť máme na terase dokonalé zázemí pro pořádání oslav, párty nebo trávení večera pospolu venku, zde netrávíme tolik času, kolik bychom chtěli. Přitom stačí koupit si kvalitní, stylový terasový ohřívač v podobě ohniště, nebo stolu s ohništěm. Oba typy jsou velmi hezké, originální, mohou mít různorodý tvar i styl, a tak vyhoví požadavkům všech.

 

Nová forma ohřevu na terasu, která vás v reálu neskutečně nadchne

Stoly s ohništěm jsou zahradní nábytek, který je esteticky velmi hezký, je vyroben z betonu tak, aby odolával „zubu času“ po mnoho let a byl pořád stejně hezký. Můžete se podívat na fotografie na elementifire.sk, ale vězte, že v reálu je ohniště i stůl s ohništěm mnohem působivější, než je tomu na obrázcích. Nepřenosná je i atmosféra a hřejivé teplo, které nabízí…

Nepleťte si je s bioalkoholovým nebo lihovým hořákem. Tady jde o skutečný oheň bez dýmu a zápachu, a teplo, které vám zajistí, je jako ze skutečného ohně.

 

Oheň v úrovni vašich očí

Je velmi příjemné moci se dívat při sezení do ohně. To možná můžete posoudit z domova, pokud máte krb. Stůl s ohništěm vám to umožní venku, navíc vám kromě příjemného světla a tepla, nabídne i prostor, kde si můžete odložit mnoho věcí, které chcete mít při sezení po ruce.

Pokud právě nebudete chtít využívat ohniště, můžete jej jednoduše zakrýt krytem na ohniště, a získat tak plochu celého stolu na odkládání toho, co potřebujete.

 

Bude vám skutečně teplo

Je důležité říci, že vás tento zahradní nábytek neboli plynový ohřívač v krásném designu skutečně zahřeje. Má výkon jako plynový ohřívač, ale sálavé teplo je přímo před vámi, na rozdíl od plynových „hřibů“ nebo infrazářičů, které možná znáte ze zahrádek restaurací.

Více na elementifire.sk.