Děláte podlahu? Tak to jistě využijete OSB desky!

Máte v plánu rekonstrukci podlahy nebo potřebujete udělat podlahu zcela novou? Cílem každého stavebníka je dosáhnout rovného a pevného povrchu. Přesně pro tento účel slouží OSB desky. Jedná se o rychlou a cenově dostupnou variantu pro přípravu podkladu pro finální podlahu.

 

 

OSB desky využijete všude
OSB deska je vyrobena z dřevěných odštěpků, které jsou lisovány do podoby desek. Nejčastějšími a nejvyužívanějšími rozměry jsou 250x125cm. Tloušťka OSB desek je také odlišná a volíme jí podle toho, jak zatěžované tyto desky budou. Tyto desky mají třívrstvou konstrukci, která zajišťuje vysokou pevnost. Nemusíte je ovšem využít jen při práci na podlahách. Tyto desky vynikají především svou univerzálností. Můžete je využít na podbití střechy a šikmin, záklop střechy, obklady stěn, stavby různých přístřešků a pergol, tvorbu bednění a při mnoha dalších činnostech.

osbosbosb

Kde nakupovat OSB desky levně?
OSB desky jsou stavební materiál. Proto by neměly chybět v sortimentu žádných stavebnin. je ovšem známo, že ceny na internetu jsou nižší, než v kamenných obchodech. Jestli chcete nakupovat OSB desky opravdu levně, volte nákup na internetových stavebninách stavbaonline.cz. Na těchto stránkách naleznete mnoho druhů OSB desek, ze kterých si jistě vyberete ten správný druh pro vaše potřeby. Nízké ceny jsou zaručeny a navíc na těchto stránkách můžete nakupovat mnoho druhů v akci a opravdu levně.

Přesvědčte se sami a navštivte stránky www.stavbaonline.cz.