POOLONE.CZ – specialista na jímky, septiky a bazény

Chcete kvalitu za skvělou cenu? Podívejte se nabídku společnosti POOLONE.CZ, která pro své zákazníky připravila jedinečnou nabídku skvělých produktů.

Unikátní vlastnosti
Jímky, septiky nebo bazény od POOLONE.CZ mají několik unikátních vlastností, které je v porovnání s konkurencí řadí na přední příčky. Proč? Nádrže jsou totiž vyrobeny ze stoprocentního svařovaného polypropylénu a právě tento materiál je tajemstvím jejich vysoké kvality. Všechny jímky a septiky, které POOLONE.CZ dodává se vyznačují snadnou manipulací, nízkou hmotností, dlouhou životností, chemickou odolností a především nízkými provozními náklady.

www.jimka-septik.cz

Široký sortiment
POOLONE.CZ svým sortimentem uspokojí každého. V první řadě nabízí jímky různých druhů a tvarů. V nabídce jsou jímky kruhové, krychlové, válcové ale i jímky atypické. POOLONE.CZ nabízí také jímky pro obetonování, jímky samonosné a jímky dvouplášťové vhodné pro místa, kde hrozí průsak spodní nebo povrchové vody. Samozřejmě, že všechny podzemní jímky jsou opatřeny bezpečnostním přepadem. V nabídce jsou také jímky určené pro zachycení a zpětné využití dešťové vody (praní, zálivka, mytí aut, WC).

www.jimka-septik.cz

Chytré septiky a bazény všech tvarů
POOLONE.CZ se specializuje také na septiky. Nabízí například tříkomorové septiky, které jsou určené pro akumulaci odpadní vody u rodinných domků a rekreačních objektů v lokalitách, kde není vybudována kanalizace. Tříkomorový septik je vybaven pískovým filtrem, vegetační čistírnou a zemním filtrem. Širokou nabídku naleznete i v kategorii bazénů. POOLONE.CZ nabízí bazény všech tvarů a velikostí. Na přání zákazník vyrábí i bazény kruhové nebo ve tvaru ledvinky.

Kontaktujte odborníky z POOLONE.CZ. Více informací o produktech a kontaktní údaje naleznete na

www.jimka-septik.cz .