Kvalitní služby mytí oken a čištění fasád i ve výšce

S firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o spolupracujeme více než 3 roky a patří již mezi naše partnerské firmy, s kterými jsme opravdu za dobře. Je mnoho důvodů, proč nechceme firmu měnit, ale určitě napíšu pár z nich, které jsou ty nejdůležitější. Každý zákazník si přeje, aby se mohl spolehnout na firmu pracující u něj doma, ve firmě, prostě kdekoliv.

 

Spolehlivost ovšem nespočívá pouze v dodržení termínů, ale také v důvěře. Důvěra v to, že máte u sebe doma pracovníky, kteří vás neokradou, či se k vám nebudou chovat sprostě a neslušně. To vše máte firmou A SERVIS zaručené. Za celé 3 roky se nám nestalo, že by k nám poslali nějaké hulváty a vlastně po celé roky k nám jezdí ti samí pracovníci a vůbec se tyto pozice neselektují.

 

K dalším skvělým přednostem se určitě řadí servisní mytí oken, jejichž cyklus si sami nastavíte, to nám velmi vyhovuje, protože víme, kdy počítat s nájezdem umývačů oken. Ovšem hlavním důvodem, proč dát šanci této firmě je určitě jejich suchá metoda leštění s vynecháním leštících přípravků.

 

Díky této metodě jsme totiž mohli pravidelné termíny mytí oken změnit a okna neumývat tak často, to nám samozřejmě ušetřilo výrazně naše finanční prostředky. Rozhodně s touto firmou budete spokojeni, i já jsem spokojen a snad tato recenze pomůže lidem, kteří se rozmýšlejí nad volbou úklidové firmy. V těchto případech je daleko lepší nechat některé práce na lidech, kteří jim opravdu rozumí a dokáží pracovat bezpečně a za použití těch nejmodernějších metod a pomůcek.

 

 

 

Hloubkové, rotační, chemické čištění čalounění a koberců

 

A SERVIS LIPKA, s.r.o. funguje 20 let nejen na českém, ale i mezinárodním trhu. Svým zákazníkům realizují pravidelně se opakující či nárazové a jednorázové hloubkové vyčištění koberců strojovou metodou. Jimi odzkoušená strojová metoda zaručí velmi kvalitní a důkladné odstranění nečistot z hluboké struktury koberce.

 

 

Pro precizní čištění koberce a jeho důkladné dezinfekci, používají vysoce účinnou chemii BOSCH RTS, tu aplikují do koberce a nechají ji několik minut působit. Tato chemie na sebe navazuje veškeré nečistoty z hluboké struktury koberce a po několika minutovém působení ji kartáčují kotoučovým strojem GHIBLI a zbaví tak koberec veškerých nečistot.

 

Kotoučový stroj se k vláknům koberce chová velmi šetrně. Veškeré úklidové služby realizují flexibilně a jsou schopni čistit koberec v čase, kdy je vaše společnost mimo provoz, aby do druhého dne mohla být znovu v chodu.

 

Čištění koberců provádí také ve skupinkách, aby vše do druhého dne stihli. Doporučují svým zákazníkům, provádět servisní čištění koberce minimálně 1 – 2x do roka. Strojovou metodou čistí také podlahy – kamenné, linolea, marmolea, plovoucí podlahy, betonové podlahy, lité podlahy, aj. Na strojové čištění podlah využívají mnoho druhů chemií, tyto chemie se liší tak, že na každou podlahu působí jinou silou.

 

A SERVIS zrealizuje i další úklidové služby, které má ve své nabídce – denní a pravidelné úklidy, odstranění graffiti, aplikace antigraffiti ochrany na fasády, strojové čištění čalounění a sedaček, voskování podlah průmyslovým polymerem, odstranění plísní technologií LSG, čištění markýz látkových i plastových, čištění žaluzií, mytí oken a výloh, odstranění přebytečných reklam, bannerů a zatvrdlých nečistot, aplikace GlasProtect hydrofobní nanotechnologie, úklidy po řemeslnících, malířích a po stavebních pracích a rekonstrukcích, opravy fasád po útoku vandalů, při odstranění graffiti.