Díky ORCO dostává bydlení v Praze nový rozměr!

O bydlení v Praze je v současné době veliký zájem, protože bydlení v hlavním městě má hned několik velkých výhod. V hlavním městě jste neustále v centru dění, máte vyšší šance na dobře placené zaměstnání, je zde mnoho skvělých škol a podobně. Jestliže i vy chcete v Praze bydlet, máme pro vás tip v podobě dvou velmi zajímavých projektů…

 

Můžete bydlet spokojeně a na lukrativním místě

Vysokou poptávku po moderním bydlení v Praze se v současné době snaží naplnit hned několik developerských společností. Jednou z nejvýznamnějších je ORCO Property Group, která se snaží nabídnout moderní a luxusní bydlení pro každého. Důkazem této snahy jsou dva velmi zajímavé projekty. Kromě České republiky působí společnost i v Polsku, Rusku, Maďarsku, Slovensku, Chorvatsku a Německu.

 

Rezidence Mostecká nabízí luxus v samotném centru Prahy

K významným projektům od developerské společnosti ORCO patří Rezidence Mostecká 21. Jedná se o komplex 4 architektonicky zajímavých budov a nachází se v atraktivní lokalitě na Malé Straně. Budovy nabídnou 55 bytů o dispozicích 1+kk až po velmi prostorné 4+kk. Jsou určeny pro všechny milovníky luxusního bydlení. Možné je koupit byt nezařízený, zařízený ve standardu ORCO nebo si objednat byt, který bude zařízen podle vašich představ. Což je obrovská výhoda tohoto projektu.

 

Rodinné domy Benice přináší úžasné bydlení ve spojení s přírodou

Druhým projektem společnosti jsou rodinné domy Benice. Ty se nacházejí na území Prahy-východ. Jedná se o 36 nových rodinných domů a dispozicích 4+kk až po super velké 7+kk. Domy se nacházejí v klidném prostředí, které je obklopeno přírodou. Můžete zvolit mezi dvěma typy vybavení – buď ORCO standart nebo můžete vzhled interiéru konzultovat se společností Decoland, která vytvoří interiér, který bude odpovídat vašim představám.

 

Projekty od ORCO rozhodně uspokojí i ty nejnáročnější. O bydlení v obou projektech je veliký zájem, nenechte si tedy tuto šanci uniknout a rezervujte si své bydlení třeba ještě dnes.