Pomoc v pravou chvíli. Čištění, voskování podlah, linolea Praha 1

Nečekala bych, že někdy zažiji tak zběsilou uklízecí jízdu! O to se s vámi musím podělit! Pracuji na jedné prodejně v centru Prahy. Když jsme plánovali den otevření netušili jsme, že to bude nakonec tak hektické, ale co je psáno, to je dáno a muselo se to do daného data stihnout.

Rekonstrukce na prodejně byly vcelku velké, spousta nepořádku. Po stavebních pracích bylo potřeba umýt a navoskovat podlahy. To se muselo před otevřením zákonitě stihnout. Bohužel jsme měli se stavebními úpravami jisté komplikace a tak bylo velmi obtížné se s nějakou firmou na čištění domluvit, jelikož jsme nevěděli přesný termín.

Stavební úpravy nakonec finišovaly až den před „otevíračkou“. Již jsme věděli, že bude potřeba, aby firma na úklid přijela ještě ten večer, aby podlahy stačily uschnout a mohlo se nachystat zboží a doladit detaily. Obvolávali jsme různé firmy, ale žádná nebyla schopna a ochotna tak brzy přijet. Až na A SERVIS LIPKA s.r.o., čištění podlah, voskování linolea Praha 1.

Během dopoledne jsme kontaktovali centrálu a večer už byli pánové nachystaní se svým strojem na čištění. A SERVIS  se zaměřuje na strojové čištění podlah, kotoučovým strojem. Ten zajistil detailní a hloubkové vyčištění naší podlahy. Po vykartáčování se veškeré nečistoty odsály turbo vysavačem a potom už zbývalo jen navoskovat. Díky vosku se totiž podlaha lépe udržuje a má samozřejmě delší životnost než podlaha, která navoskovaná není. Další předností je to, že se podlaha nesmeká, což je v obchodě, kde projde x stovek lidí nezbytnost.

Nejen, že byla firma ochotna přijet v tak krátkém čase, ale výsledek jejich práce byl vážně skvělý. Musím A SERVIS opravdu doporučit a poděkovat jim!

 

Mytí oken, nano impregnace, výškové práce Praha 2

Vlastním kosmetický salón, který jsem si vždycky přála. Mám svou trvalou klientelu, takže uklizený a čistý prostor je pro mě nesmírně důležitou součástí a vizitkou. Co se týče vytření země nebo umytí koupelny, to zvládám bez problémů, ale okna prostě nedávám. Na mytí oken jsem již měla najatou nějakou firmu, ale nebyla jsem s ní spokojená. Netrvalo dlouho a byla opět špinavá a navíc ihned po umytí na nich byly šmouhy.

 

 

Tentokrát jsem chtěla mít jistotu, že to bude přesně podle mých představ, tak jsem se na internetu porozhlídla po nějaké další firmě na mytí oken. Zaujala mě nabídka firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí oken, výškové práce Praha 2, jenž nabízí mytí oken, leštění na sucho a impregnaci skel. Vybrala jsem si ji právě pro tu jinou metodu leštění a také proto, že má hodně kladných ohlasů a spokojených zákazníků na svých webových stránkách.

Na centrále jsem si domluvila termín mytí oken na víkend, jelikož v týdnu mám dost zákazníků. V domluvený čas přijeli pracovníci firmy a obhlídli si prostory salónu, aby věděli, kolik oken je čeká. Nejdříve omyly parapety, rámy a kličky oken a posléze začali umývat i skla samotná.

Omyly je kvalitními prostředky a setřeli stěrkou s kvalitní gumou. Po důkladném proschnutí je začali leštit na sucho čistou 100% nano technologickou utěrkou bez leštících prostředků. Jelikož si všimli, budova je v celkem prašném prostředí, tak mi navrhli, že bych si mohla nechat aplikovat i impregnaci na skla, čímž se prodlouží efekt umytých oken na dlouhou dobu. Neváhala jsem ani minutu a souhlasila s tím.

Hydrofobní impregnace se provádí pouze na venkovní stranu oken, protože k tomu, aby to fungovalo správně, musí foukat vítr nebo třeba zapršet. Díky impregnaci totiž na skle vznikají kuličky, které na sebe vážou pyl nebo jakoukoli nečistotu a ty pak stačí pouze odfouknout nebo omýt deštěm.

Byla jsem opravdu zvědavá, jaký bude výsledek, ale nemohla jsem uvěřit vlastním očím, jak se okna krásně třpytila a byla doslova průzračná. Takto umyté jsem je ještě nikdy neměla. Žádné šmouhy ani tahy po leštění nebyly vidět a to právě díky suchému leštění. S firmou A SERVIS jsem byla opravdu spokojená a děkuji jí za perfektně odvedenou práci. Jejich služby doporučuji všem.