Doporučujeme: Řada manažerského nábytku Maya Due

 

Do kanceláře, v níž jste svým vlastním pánem a nesdílíte ji s ostatními kolegy, se hodí pěkné a kvalitní vybavení. Řada Maya Due představuje nejnovější kolekci nábytku do kanceláří vedoucích pracovníků a manažerů. Stůl, jako ústřední prvek pracovny, by měl být v porovnání s operativou masivnější a elegantnější. Pokud chcete, aby kancelář zapůsobila na první dojem, vybavte ji stylovým nábytkem jako je ten z řady Maya Due. Moderně a funkčně řešená kancelář bude tím pravým místem, kde se Vám bude nejlépe pracovat.

 

Stůl jako solitér

Nábytek do pracoven manažerů a vedoucích pracovníků se oproti ostatní produkci liší svým pojetím, které stůl automaticky staví doprostřed místnosti. Pracovní desky z produktové řady Maya Due jsou tvarované a respektují tak vysoký komfortu jejich uživatelů. Díky oblým tvarům a rohovým variantám stolů se může zvětšit plocha pracovní desky až o polovinu. Viditelný rozdíl mezi touto produktovou sestavou a nábytkem pro operativu je mimo konstrukčního řešení také v použitých materiálech a v designu.

 

Předveďte se ve velkém stylu

Designové řešení kancelářského nábytku Maya Due nabízí dvě základní barevná provedení. Vybírat lze z trendových barev dřevin Ořech (světlejší) a Ebony (tmavší). Výrazné žíhání nábytku zdůrazní současné pojetí kancelářského vybavení. Dřevěný design manažerského stolu se hodí do ryze moderních interiérů i do pracovních prostor, kde se jinak s dekorem dřeva nijak jinak nepracuje. Vytříbený výběr nábytku a okázalost v pracovnách vysoko postavených lidí nikdy nechyběla.

 

Kvalita provedení

Stoly z produktové řady Maya Due nabízí společnost TOP OFFICE ve dvou výrobních provedeních. Pracovní plochu podpírá kovové nebo dřevěné podnoží, jehož barva odpovídá vybranému designu. Dřevěnou variantu manažerského stolu zvolí ti, kteří upřednostňují jednotu materiálů a barev nebo jim kov přijde moc chladný. Pracovní desku o síle 35 mm je navíc možno osadit sklem o síle 10 mm. Dle zvolené barvy dřevěné stolové desky se dá sklo sladit v odstínech zelená nebo crema.