I na okraji Prahy najdete opravdu honosné rodinné domy

 

V částech prahy poblíž centra najdete v kategorii bydlení většinou pouze nabídku bytů. Čím více se ale blížíte k okrajovým částem Prahy, tím více se situace mění. Okrajové části Prahy totiž přináší možnosti bydlení nejen v bytech, ale i v přepychových a honosných rodinných domech. Vy se tak nebudete muset tísnit v bytě s všudypřítomným ruchem velkoměsta, ale budete si moci užívat pohodlí vlastního domu v klidné části Prahy. Stačí jen správně vybrat lokalitu a projekt.

 

Žádanou lokalitou jsou Benice

Mezi nejvyhledávanější příměstské části Prahy patří také Benice. Pražské Benice se stále mění a vytváří komfortní bydlení zejména pro rodiny s dětmi. Klidná atmosféra, občanská vybavenost přímo v místě a také rychlé spojení do centra Prahy. Spojení je zajištěno hromadnou dopravou nebo vlastními automobily. V Benácích je také jeden z nejvyhlášenějších hotelů nejen u nás, ale v celé Evropě – Holiday Park. Nechybí ani přírodní koupaliště, Pitkovický potok ani velké množství nedalekých restaurací a kaváren. Odpočinek najdete v rozlehlém Průhonickém Parku. V Benicích nechybí nic, co rodina potřebuje. A bydlení tu najdete v honosných rodinných domech. O to se postaral projekt Domy Benice.

 

Jaké bydlení najdete v Benicích?

Novinkou jsou rodinné vily v projektu Domy Benice. Tyto vily se řadí do kategorie luxusního bydlení. Celý projekt představuje velmi komfortní bydlení pro celé rodiny. Projekt tvoří celkem 36 nadčasových rodinných domů s nadstandardním vybavením a se všemi prvky moderní architektury. Zvláštní důraz se kladl především na detaily. Dispozice domů jsou od menších 4+kk až po opravdu rozlehlé 7+kk. Za vznikem tohoto projektu je velmi zkušená developerská společnost Orco Property Group. Orco Group na návrhu jednotlivých domů spolupracovala s uznávanou společností Cooper, Robertson & Partners. Na základě této spolupráce vznikl v Benicích architektonický skvost.

 

Pokud si chcete prohlédnout ještě další novostavby Praha, nemusíte se vůbec bát. Stačí navštívit stránky bytyprodejpraha.cz/novostavby. Zde najdete velké množství bytů a domů v Praze i jejích příměstských částech.