Dřevostavba je tu pro každého

Bydlení v dřevostavbách je v dnešní době stál více vyhledávané. Kvalitně vyrobené dřevostavby splňují veškeré předpoklady k jedinečnému bydlení a mají své specifické kouzlo. Bydlení ve dřevostavbách není pouze moderní, ale pro mnoho z nás představuje také specifický a osobitý životní styl.
  

 

 

Roubenka si vždy zachová své kouzlo
Dnešní doba nabízí možnost výstavby dřevostaveb v mnoha provedeních a stylech. Dřevostavbu si můžete nechat postavit v moderním stylu, který bude splňovat všechny požadavky moderních designů nebo ve stylu starších a krásných roubených chalup. Kouzlo roubené konstrukce totiž bude stále přitahovat pohledy kolemjdoucích pro svou přirozenou krásu a eleganci. Moderní roubené dřevostavby mohou být prostorné a určené k celoročnímu obývání. Přesně taková je i dřevostavba Tomík III od společnosti Rykos.

tomík II

Velmi elegantní roubená dřevostavba Tomík III
Tomík III je jeden z modelů dřevostaveb od velmi kvalitní společnosti Rykos. Jedná se o stavbu se stylovou roubenou konstrukcí a s půdorysem 6x8m. dřevostavba má podlaží a podkroví, obě s obytnou plochou 40m2. Přízemí obsahuje obytnou místnost s kuchyňským koutem, koupelnu, WC, a velkou předsíň se schodištěm do podkroví. V podkroví se nachází 3 ložnice. Jedna z ložnic by se mohla předělat na sociální zařízení. Dřevostavba Tomík III splňuje parametry nízkoenergetického domu a je vhodná pro celoroční obývání. Cena tohoto domu je 1.250.000 včetně montáže a dodávky.

Kompletní informace naleznete na www.rykos.cz.