Dovolenou nebo fantastický bazén od Poolone?

Teplé měsíce jsou tu, je to vidět nejen na počasí a tepoloměrech, ale i na všeobklopující přírodě. Příroda se probouzí a dává všem jasně najevo, že brzy se budeme muset každý den řádně chladit, abychom ty pařáky ve zdraví přežili. Naše přežití v létě si bere za své společnost Poolone a její velice kvalitní bazény. Dopřejte si svůj vlastní bazén na zahradu – jeden z největších luxusů za rozumné ceny.

 

Dovča na Vaší zahradě
Už je to zase tady – roztáčející se kolotoč letních dovolených u blízkých i vzdálených moří. Ti nejpilnější již mají svůj zájezd či zálet zaručeně naplánován a zakoupen. Je tu však i mnoho lidí, kteří vždy vyčkávají na Last minute dovolené. Co kdybyste si letos užili úžasnou letní dovolenou na Vaší zahradě v bazénu  od Poolone? Ceny začínají na neuvěřitelných 15 000 Kč!

www.poolone.cz

Bazén je napořád, dovolená na 10 dnů
Že je to neporovnatelné? Může se zdát, že na dovolené v zahraničí zažijeme mnohem více zážitků. No jo, jenže u moře jsme 10 dní a tím to hasne. Bazén ve stejné ceně jako dovolená budete mít nastálo, budete ho mít vždy na dosah a zaručeně si u něj v průběhu několika měsíců užijete zábavy mnohem více. Proto je více než vhodné zauvažovat, zda si zvolit pár dní u moře, nebo raději mnoho, mnoho let u bazénu. Za stejnou cenu!

Bazén je skvělá investice!
Bazén je tak úžasnou investicí, z níž bude mít užitek úplně každý z Vaší rodiny – ocení jej jak děti, tak i dospělí. Už vidíte všechno to denní vyvalování ve 30 stupních s drinkem, noční koupačku, divoké mejdany a oslavy přímo na Vaší zahradě? To vše a mnohem víc nabízí luxusní bazény od Poolone.

Kompletní nabídku bazénů naleznete na www.poolone.cz.