Na čištění koberců jedině strojovou metodu! Tepování Ostrava

Naše firma si vždy zajišťovala specializované firmy na úklid, ale především na čištění koberců, které máme po celé firmě. Bohužel kvalita těchto úklidových firem nikdy neodpovídala našim představám. Hlavně poslední zkušenost byla opravdu nepříjemná. Byla to firma, která čistila koberce extrakční metodou, která je založena na rychlém vstříknutí chemie do koberce a jejího rychlého odsátí, kdy se chemie nedostane do hloubky koberce a nestačí kvalitně zapůsobit. Takže se koberce kvalitně nevyčistí a také se nám stávalo, že na kobercích po uschnutí zůstaly fleky.
 

S firmou jsme se tedy rozloučili a hledali jsem další. V tu chvíli nás oslovila firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., strojní čištění koberců Ostrava. Tak jsme si o ní začali hledat něco víc. Na internetu jsme našli spousty článků, kladných recenzí i komentářů ze strany jejich zákazníků. Natolik nás to zaujalo, že jsme se rozhodli tuto firmu vyzkoušet a v případě spokojenosti si s nimi domluvit pravidelné čištění koberců.

 

V daný termín pak dojeli čtyři zaměstnanci firmy A SERVIS LIPKA, v rychlosti se podívali, co je čeká a vrhli se do práce. Do firmy donesli těžký kotoučový stroj, pomocí které začali do koberců zanášet účinnou chemii tak, že se dostala i do nejhlubších struktur koberců. Následně koberce rozkartáčovali, aby pustili veškeré nečistoty a dostaly se na povrch koberce, aby se nakonec mohly vysát za pomoci výkonného vysavače.

 

Když dokončili svoji práci, musely se koberce nechat ještě chvilku vyschnout. Když se tak stalo, byly koberce krásně čisté, provoněly celou část firmy a opět měly svoji původní barvu i vzhled. S firmou A SERVIS LIPKA jsme tedy byli velice spokojeni a od té doby nám zajišťují pravidelné servisní cykly čištění koberců na celé firmě a vždy jsme byli velice spokojeni. Tuto firmu vřele doporučujeme.

 

Výškové mytí oken, fasád. Práce ve výškách, čištění Ostrava

Máme s manželem dům na okraji města. Za měsíc mám termín porodu, takže jsme se snažili dát vše do pořádku. Uklidit celý dům, připravit pokoj pro malého, vymalovat, vybavit, apod. Jediné, co jsme úplně nestihli bylo umýt okna v celém domě. Tak jsme se domluvili, že si na ně zavoláme odbornou pomoc. Od známých jsme dostali kontakt na prý skvělou úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí oken, čištění fasád Ostrava, která u nich zajišťuje vícero úklidových služeb.

 

 

Většinou jsme ve výběru všeho opatrnější, ale po prvním kontaktu s firmou A SERVIS jsme věděli, že je to firma na úrovni a není se čeho bát. Firmu jsme zkontaktovali, ihned nám řekli přibližnou cenovou nabídku, která byla opravdu příjemná, následně s námi domluvili termín realizace naši poptávky a nakonec nás také informovali o postupu práce jejich zaměstnanců. Všichni, co s námi komunikovali, byli velice milí, ochotní a vstřícní.

 

V daný den pak dojeli zaměstnanci této úklidové firmy, prošli si v rychlosti dům a následně se ihned pustili do práce. Myli jedno okno za druhým. Nejprve je důkladně umyli pomocí rozmýváku a saponátu s vodou, následně je setřeli do sucha pomocí gumové stěrky a nakonec je precizně vyleštili bavlněnou plenou tak, že okna se krásně leskla na všechny strany a okna byla beze šmouh nebo tahů po leštění.

 

S firmou A SERVIS jsme byli velice spokojeni, určitě budeme doporučovat dále a je jasné, že u nás nebyli naposledy. Komunikace, skvěle odvedená práce, slušní a velice ochotní zaměstnanci, to je vše, čím se může tato firma chlubit.