Maximální relax ve vlastní vířivce po celý rok

Víte, že pořídit si na zahradu či terasu soukromé wellness je mnohem jednodušší, než by se mohlo zdát? Představte si celoroční dokonalý relax pro celou rodinu. To je mobilní vířivka Softub.

 

Soukromé wellness na terase

Nejlepší místo pro venkovní vířivky, do které se vejde celá rodina, je terasa. Ovšem je možné ji také využívat na zahradě i v interiéru. Díky snadné instalaci budete mít vířivku během několika minut umístěnou a zprovozněnou. Aby vše fungovalo tak, jak má, je třeba zajistit přístup k zásuvce a zahradní hadici k napuštění či vypuštění vody. Zpráva, která vás jistě potěší, je možnost využívat pohodlí mobilní vířivky též v zimě.

 

Proč se rozhodnout pro vířivku Softub?

O kvalitě této vířivé vany hovoří fakt, že americký originál je na trhu již od roku 1986. Vířivku Softub lze díky nízké váze libovolně přenášet. Když vám původní umístění nebude vyhovovat, bez problémů ji přenesete jinam. Dalším plusovým bodem je energetická úspornost. Ta spočívá v ohřevu vody na principu ztrátového tepla motoru a těla vířivky. Jistě vás překvapí, že měsíční provozní náklady dosahují pouze 300 Kč. Vnější materiál zajišťuje maximální odolnost vůči povětrnostním podmínkám, čímž je zaručena dlouhá životnost. Bez obav tak můžete vychutnávat pohodlí vířivky i v těch největších mrazech.

 

Komfort na prvním místě

Vířivé bazény Softub vás nebudou při vašem odpočinku rušit. Speciální technologie se postará o velmi tichý provoz, jenž není narušen ani vibracemi. Jakmile jednou do vířivky ulehnete, už se vám nebude chtít jít ven. Její vnitřek je totiž tvořen stabilní pěnou, která je na dotek velmi příjemná a měkká. Designový fajnšmekři ocení nadčasový elegantní vzhled v podobě kůže. Ve srovnání s běžnými vířivkami se může vířivá vana Softub pochlubit nespočtem plusových bodů, které se týkají též její ceny.