Využijte univerzálnosti OSB desek i na své stavbě

Hledáte kvalitní produkt, který by vám pomohl při stavbě bednění, při realizaci podlah nebo dokonce i na střechu. Jestli ano, tak jediné co potřebujete jsou kvalitní OSB desky. Tyto desky totiž najdou uplatnění při zmíněných pracích a v mnoha dalších oborech a odvětvích. Neváhejte a využijte je i pro svou stavbu.

 

 

OSB desky jsou základem každé dřevostavby

Pokud se podíváte na moderní dřevostavby, tam jsou použity OSB desky téměř na vše. Z OSB desek se provádí opláštění vnitřních i vnějších stěn, jsou vhodné na podlahy, na stropní podhledy a mnohdy také k bednění střech. Kdyby nebylo OSB desek, nebyly by dřevostavby tak kvalitní.

Výhody a vlastnosti OSB desek

OSB desky jsou vyráběny ve velkých formátech. Díky těmto velkým rozměrům je méně spojů a minimalizujete vzniky tepelných mostů. Dřevo je také výborným tepelným i zvukovým izolantem. OSB deska má dobrý tepelný odpor, požární odolnost, je odolná proti nárazům a vibracím, proti zemětřesení i silnému větru. Velký výběr těchto desek najdete na stránkách internetových stavebnin stavbaonline.cz. Na těchto stránkách na vás čeká velký výběr OSB desek spolu s širokou nabídkou ostatních stavebních materiálů za velmi příjemné ceny. Výhodou je také velké množství akcí a slev, ze kterých si jistě vyberete správný produkt pro svou stavbu.

Kompletní sortiment stavebních materiálů a OSB desek najdete na

www.stavbaonline.cz