Firma, která Vám sundá graffiti a plísně. Profesionální likvidace, odstranění Brno

 

Myslím, že popis – černá mikina s kapucí, dobrý běžec – nestačí k tomu, aby policie mohla pachatele dopadnout. Pouze tyto informace jsem totiž stačil zjistit o vandalovi, který si v klidu sprejoval na můj dům. Bohužel jsem si toho všiml až pozdě. Poslední dobou bývám totiž vzhůru dlouho do noci a třeba se dívám na televizi, nemůžu spát. Toho si ale dotyčný asi nevšiml, protože mívám většinou zhasnuto a já zase nic podezřelého nezaslechl kvůli televizi.

 

Když jsem ale šel spát, něco podezřelého jsem zaslechl. Měl jsem být ale asi víc potichu, protože neznámého jsem vyplašil a on utíkal, co mu nohy stačily. Až ráno jsem zjistil, co mi nechal na fasádě za překvapení.

 

Opravdu milé. Snažil se snad udělat můj dům krásnějším? To se mu tedy ale moc nepovedlo. Graffiti, na které se mi naskytl pohled, bylo jen známkou obyčejného vandalismu. Smířil jsem se s tím, že pachatele nedopadnu, takže bylo třeba, abych odstranění zajistil sám. Doufal jsem, že firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., graffiti, plísně, likvidace, odstraňování Brno, mi v tom pomůže. Už při první komunikaci s firmou bylo jasné, že ano.

 

Všechno potřebné si zajistila firma A SERVIS LIPKA sama. Já jsem nemusel hnout ani prstem. Moji prací bylo pouze zkontrolovat výsledek snažení pracovníků. Tedy, snažení je asi hodně slabý výraz pro to, co pánové předvedli. Poradili si s graffiti skvěle. Při čištění spolu se spreji odstranili i část barvy omítky, to ale dokázali také velmi šikovně sami napravit. Nebylo poznat, kde se graffiti dříve nacházelo.

 

Tuto firmu musím velmi pochválit a zároveň ji doporučit i Vám.

 

 

Provozovny s velkým pohybem zákazníků. Odborné čištění koberců Brno

 

Vlastním kadeřnictví, kde máme denně několik zákaznic, což je i vidět na našich kobercích. Jenže po našich zákaznicích nechceme požadovat, aby se zouvaly, protože jim chceme nabídnout co největší komfort, který podle nás spočívá i v těchto drobnostech, které mohou být pro mnohé naprosto zanedbatelné. Nejdřív koberce příliš špinavé nebyly, ale s postupem času se to zhoršovalo.

 

 

Jednou jsme s kolegyněmi po zavírací době zkusily koberce vyčistit, ale ani po tříhodinovém snažení jsme neuspěly, přestože jsme nakoupily drahé čisticí prostředky, které nám v prodejnách doporučili. Nakonec nám nezbylo nic jiného, než to přenechat úklidové firmě.

 

Jenže ani v tomto směru se to nevyvíjelo zrovna slavně, protože spousta z nich odmítla přijít v pozdějších večerních hodinách. Nechtěly jsme, abychom musely zkrátit otevírací dobu, a pomalu jsme se začaly smiřovat s tím, že na to budeme muset přistoupit. Potom jsme se ale po doporučení jedné z našich zákaznic obrátili na A SERVIS LIPKA, s.r.o., odborné čištění koberců Brno, u nichž měla ověřené, že nemají problém s prací i ve večerních hodinách.

 

Kontaktovaly jsme jejich zaměstnance a domluvily se s nimi na takovém termínu, který nám vyhovoval. A výkon jejich práce byl stejný jako jejich profesionální přístup. Naše koberce byly jako nové. Čištění koberců Praha předčilo naše očekávání natolik, že jsme se rozhodly jejich služeb využívat i na mytí našich oken a výloh. SERVIS LIPKA nám tak pomáhá udržovat čistotu naše interiéru, za což jsme vděčné, protože každá z nás bude raději déle upravovat lidem vlasy než uklízet.