Superhit- modrá dlažba

Umělý kámen je nejfrekventovanějším typem dlažby v současném světě keramiky. Má to své opodstatnění, protože kámen jako takový vždy ke stavebnictví patřil.

 Pravý kámen je již z větší části vytěžený, takže se keramičky předstihují v nabídce těch umělých, od pravé horniny k nerozeznání podobných, ovšem s daleko lepšími užitnými vlastnostmi. V přírodních barvách ho užíváme desítky let, a to se nezmění. Nejnovějším hitem je ale kámen v barvě modré.

 

 
Jedná se o sérii METALLI 7, což je kamenná dlažba v bílé, hnědé a šedé barvě. Tyto klasické barvy jsou ozvláštněné  jemným odstínem bronzu v květinovém tapetovém vzoru. Největším hitem této kolekce na letošním trhu je modrý kámen. Dlažba evokující akvamarín s jemnými blyštivě stříbřitými krystalky vytváří výjimečnou podlahu pro netradiční pojetí interiéru. Váš domov dostane neotřelý nádech naprosté neobvyklosti. Přitom modrý kámen se dá překvapivě dobře skloubit se všemi druhy dřeva i kovu, ladit bude i s pečlivě vybranými hypermoderními umělohmotnými nábytkovými prvky.  Jestliže zvolíte přírodní odstíny dřeva a vyhrajete si se světlem a stínem položených dlaždic i obkladů, získáte velmi moderní a solidní interiér, která určitě nenajdete v širokém okolí (cena od 1890 do 2268 Kč za m2). Dlažba je vhodná i pro podlahové vytápění.

 

modra

 

Modrý kámen METALLI 7 si přijďte prohlédnout do showroomu společnosti ASSO, který je v centru Prahy 1, v Biskupské ulici č. 8

 www.asso.cz