Fungispray zničí plísně spolehlivě a rychle!

Plísně v domácnosti nejsou ničím příjemným. Některé plísně mohou být dokonce původcem nebezpečených onemocnění. Pokud se s výskytem plísní trápíte i vy, máme pro vás tip – vsaďte na vysoce účinný přípravek Fungispray…

 

 

 
  

Pomůže v interiéru i exteriéru
proti plísnímPřípravek Fungispray přináší na český trh společnost STACHEMA a je možné ho mít hned v několika složeních. Všechny přípravky Fungispray přitom účinně bojují proti nebezpečným plísním stejně – tedy se 100% výsledkem a jsou určeny pro ničení plísní v exteriéru i interiéru.

S chlorem i bez chloru
V nabídce společnosti STACHEMA najdete spreje s chlorem i bez chloru. Oba typy přípravku Fungispray jsou určeny k efektivní likvidaci plísní a využijete je zejména v kuchyních nebo koupelnách – tedy v místech, která jsou pro tvorbu plísní riziková. Fungispray je možné použít na vany, umyvadla, obklady, spáry mezi obklady i dlažbu a účinně působí i na zdech, omítkách, betonu nebo dřevu. Pokud máte rádi voňavé čistící prostředky, potom jistě sáhněte po variantě Fungispray Super Citrus. Tento přípravek nejenže plísně efektivně ničí, ale při jeho používání příjemně provoníte interiér svěží citrónovou vůní. Proti výskytu plísní se lze díky společnosti STACHEMA i účinně bránit. Nabízí totiž i přípravek Fungisan Super, který se přidává do vodou ředitelných malířských nátěrových hmot, omítek a jiných minerálních stavebních materiálů. Fungisan Super totiž zabraňuje vzniku plísní, bakterií, řas a kvasinek.

Bojujte proti písním! Kompletní nabídku najdete na www.stachema.cz