Krbová kamna TROPIC STANDARD přináší vysoký komfort topení a řadu výhod

Skutečně efektivních způsobů vytápění je poměrně málo. Přinášíme vám proto tip na jeden z nich. Vysoký standard do světa topení přináší účinná Krbová teplovzdušná kamna na dřevo TROPIC STANDARD 15kW s vývodem pro rozvod tepla. Proč se zajímat právě o tento typ kamen?

 
   

 

Variabilita použití vždy s maximálním výkonem
Krbová teplovzdušná kamna na dřevo TROPIC STANDARD jsou výborným zdrojem tepla nejen pro rodinné domy, chaty a chalupy ale výborně se hodí i pro vytápění restaurací, kluboven nebo dokonce i dílen. Kamna dokáží efektivně vytopit téměř jakýkoliv prostor a to hlavně díky jejich promyšlené konstrukci a řadě praktických funkcí.

b kanal_12 07 21

Důmyslná konstrukce i snadná obsluha
Kamna na dřevo TROPIC STANDARD mají vestavěný výměník tepla s ventilátorem a fungují na principu dvoukomorového spalování. Dokáží tak zpracovat dřevo velmi efektivně, protože dřevo hoří nejenom ve spodní komoře, ale kouř je spalován rovněž v horní komoře, přes kterou musí procházet. Výhodou tohoto systému je nejen vysoká účinnost ale i minimální vznik popela a dlouhé intervaly přikládání. Do kamen TROPIC STANDARD lze přikládat polena o délce až 45 cm, což vám ušetří práci. Snadná je také obsluha kamen. Kamna se ovládají pomocí jednopákového ovládání a lze regulovat přívod primárního i sekundárního vzduchu a tak nastavit výkon podle potřeby v několika úrovních spalování. Kamna mají například i Airwash systém, který zajišťuje samočištění skla. Potěší vás jistě i tím, že je možné použít je na vytápění hned několika místností.

img 7719

Kamna na dřevo TROPIC STANDARD jsou běžně k dostání v provedení plech, ale je možné mít i jejich luxusnější variantu v provedení s přírodním kamenem.

Kompletní nabídku najdete na www.ls-kamna.cz