Nevíte si rady, jak vyřešit schodiště v domácnosti? Kontaktujte profesionály!

 

Schodiště v rodinných patrových domech je jednou z nejdůležitějších částí vybavení a mnohdy si tento fakt ani neuvědomujeme. Vždy musí nabízet pohodlné užívání, spojené z bezpečností a komfortem. Zároveň musí být schodiště sladěné s designem interiéru a musí být navrženo tak, aby nijak neomezovalo chod domácnosti. Návrh správného schodiště je druh činnosti, se kterou si neví rady ani mnozí bytoví architekti. Naštěstí na našem trhu najdete i zkušené profesionály v tomto oboru, pro které jsou návrhy a realizace schodišť v domácnostech denním chlebem.

 

schodyEQUIPE DESIGN, spol. s r.o. je v oblasti schodišť naprostým profesionálem

Jestli hledáte firmu, která bude mít v oblasti návrhu, výroby a montáže schodišť opravdu velké zkušenosti můžete zvolit EQUIPE DESIGN, spol. s r.o. Mnoho firem s většími zkušenostmi na trhu opravdu nenajdete. Společnost se totiž v tomto oboru pohybuje již od svého založení v roce 1998. Svým zákazníkům může tedy nabídnout více, než patnáctileté zkušenosti. Společnost za dobu svého působení na trhu dokázala vyrobit a namontovat přes 500 schodišť a zábradlí v rodinných domech i komerčních objektech po celé republice. Při každém řešení se snaží o individuální přístup a nalezení nejlepšího možného řešení schodiště pro rodinné domy i ostatní prostory. S tím samozřejmě velmi výrazně pomáhají dlouholeté zkušenosti.

  

Všechny druhy schodišť, na které si vzpomenete

Nabídka schodišť společnosti EQUIPE DESIGN, spol. s r.o. je omezená pouze vaší fantazií. Sortiment je prakticky neomezený. Firma se zabývá převážně zakázkovou výrobou schodiště na míru do daného objektu. Je tedy vždy připravena i na nové a originální řešení. V nabídce můžete najít dřevěné schodiště z mnoha druhů masivních dřevin i kovové druhy schodišť. Schodiště může mít přímý tvar, může být točité, ale ani ostatní tvary nejsou vyloučené. Ke každému druhu schodiště vám také EQUIPE DESIGN, spol. s r.o. doporučí vhodný druh zábradlí, které také vyrobí a namontuje. Vždy tak, aby bylo zajištěné maximální bezpečí, ale také hezký a stylový design.

  

Kompletní nabídku najdete na www.equipe.cz