Pražská ZOO má díky Mobile Point Corporation a.s. další skvělé místo

Mobile Point Corporation a.s. je společnost, která se specializuje na výstavbu moderních obytných modulů. Ty jsou základem pro efektivní, ekologické a navíc i cenově velmi dostupné bydlení. Umí ale mnohem více. Nedávno například úspěšně dokončila zajímavý projekt v pražské ZOO.

 
  

 

Pro potěšení všech návštěvníků
Společnost Mobile Point Corporation a.s. se vrhla do pro ni netypického projektu a je nutno říci, že se jim risk vyplatil. Především díky chytrým materiálům a promyšleným postupům, které společnost využívá, totiž mohla v pražské ZOO vzniknout zcela nová moderní budova, která lahodí oku a výborně plní i svůj účel. Nová budova, kterou společnost Mobile Point Corporation a.s. realizovala, slouží jako prodejní galerie společnosti Geotrade Bohemia a.s. Navíc jsou v ní vystaveny minerály a fosilie, polodrahokamy a výrobky z nich, které je možné zakoupit. Pro návštěvníky ZOO je tak stavba zajímavým zpestřením a především místem, kde se mohou na chvilku zastavit.

dřevostavby

Má několik zajímavých PLUSŮ
Nová stavba v pražské ZOO má celou řadu zajímavých prvků. První zajímavostí je to, že vznikla ve spolupráci s akademickým architektem Jakubem Cajthamlem, takže se pyšní zajímavým designem. Stavba je také určena pro celoroční provoz – bude v ní vždy příjemně. Stavba je totiž vyrobena ze 100% ekologických materiálů. Použitý stavební systém se jmenuje „Platform-Frame“ a běžně se používá u klasických dřevostaveb. Zajímavostí je i to, že díky nemožnosti přístupu těžké techniky do ZOO byla stavba sestavována na místě ze stěnových dílců na betonové pasy byly upraveny tak, aby se pod stavbou mohli volně pohybovat plazi a obojživelníci. Fasádu budovy zdobí odlitky zkamenělin, k jejich realizaci byla potřeba velmi pečlivá a přesná práce – společnost Mobile Point Corporation a.s. vše ale hravě zvládla!Slavnostní otevření stavby proběhlo 29. 6. 2012 a slavnostního přestřižení pásky se ujal herec a režisér Arnošt Goldflam.

dřevostavby

Více informací o nabídce společnosti Mobile Point Corporation a.s. najdete http://mobile-point.cz.