Hledáte profesionální kotevní a nýtovací techniku?

Pokud v současnosti sháníte kvalitní kotvící a nýtovací techniku, pak přijměte skvělí tip na společnost S. B. Comp, pro níž je to domovská branže. Na nýtovací a kotvící techniku se specializují již 21. rokem! Jsou tak schopni i kvalitně poradit, ať už je váš dotazy jakýkoli. To si však již ověřte sami, zajisté budete překvapeni.

 

 

 

Kotevní technika Mungo je špičkou!

S.B. Comp působí na trhu s kotevní a nýtovací technikou již od roku 1992. Společnost je výhradním distributorem pro ČR renomované švýcarské firmy Mungo. Kvalitní kotevní technika zahrnuje nylonové, ocelové, speciální a chemické výrobky, ale i vrtáky, brusné kotouče či šestihranné vruty. Nesmíme však zapomínat ani na profesionální hmoždinky, lepidla, šrouby nebo vruty – to je špičková kotevní technika Mungo. Vyzkoušejte ji.

 

Vyzkoušejte nýtovací techniku FASTY

A nyní nýtovací technika. Ta zahrnuje trhací nýty, nýtovací matice a veškeré nářadí, jež je k manipulaci s nýtovací technikou nezbytné. Toužíte-li se stát domácím kutilem prakticky ihned, doporučujeme vám nýtovací techniku a nářadí od nás – váš sen se vám splní. Kvalitní nýtovací technika si samozřejmě zaslouží své jméno, proto hledejte nýtovací techniku FASTY.

 

I další potřeby a pomůcky

A navíc si od nás můžete zakoupit kalené hřebíky do zdiva a betonu značky Don Quichotte i precizní řezné nástroje EXACT. Obchodní zastoupení máme po celé ČR, tudíž nikdy nebudete mít problém se k nám dostat, o záruční a pozáruční servis je tak postaráno. Přejeme hodně štěstí při domácím kutění!

 

Více informací naleznete na www.sbcomp.cz