Se solárními ventilacemi se dá větrat kdykoliv

 

Solární ventilace od společnosti PAVLŮ-Complex, s.r.o. přinesly na náš trh revoluci větrání interiéru domácnosti. Už totiž nemusíte domácnost větrat pouze pomocí oken, ale pomocí solárních panelů. Ty na rozdíl od větrání okny přináší mnoho výhod a širší možnost využití. Můžete s nimi větrat kdykoliv, bez ohledu na počasí nebo na to, zda jste doma nebo nikoliv.

 

solPanel na stěnu a o nic víc se nemusíte starat

Zjednodušeně řečeno stačí na fasádu rodinného domu nebo na jeho střechu instalovat solární panely a s větráním už nebudete mít starosti. Vzduch nejprve proudí konstrukcí panelu a pak pomocí flexibilní hadice skrze zeď je ventilátorem vháněn do místnosti. Největší výhodu mají solární ventilace v zimě, kdy se chladný vzduch nejprve v solárním panelu ohřeje a poté až proudí do místnosti. Místnost se tedy při větrání nijak neochlazuje a vy šetříte výdaje za vytápění. Funkce ohřevu vzduchu i pohon ventilátoru fungují na principu solární energie, takže je jejich provoz zdarma.

 

solS doplňky můžete větrat, i když nesvítí

Samozřejmě, že tento systém je nabízen také s množstvím doplňků, které ještě zvyšují jeho účinnost a komfort při využívání. Nemusíte být odkázáni pouze na to, zda slunce svítí nebo nesvítí. Solární ventilace totiž mohou větrat domácnost i v noci. Zde samozřejmě sluneční energie nemůže být využita, ale přichází na řadu právě doplňky. Pokud chcete větrat se solárními ventilacemi bez ohledu na počasí nebo na část dne, stačí k nim doplnit digitální regulátor s trafem. 

 

SOLJaké jsou hlavní výhody regulátoru?

Digitální regulátor s trafem je nabízen k solárním ventilacím pro větší komfort při jejich využívání. Trafo pro napájení ze sítě 220V umožní provoz ventilací kdykoliv. Můžete si na něm nastavit minimální teplotu vzduchu, která má do domácností proudit. Tím zajistíte, aby se vám dovnitř nedostávat chladný vzduch i když slunce nesvítí. Díky programovatelné funkci spínání ventilátoru si nastavíte pravidelné větrání. Klidně na každý den v týdnu jinak.

 

Kompletní informace najdete na www.solarniventilace.cz