Opěrné zdi z NATURBLOKu

Pokud plánujete stavbu opěrné zdi, máme pro vás tip, který určitě potěší. Představujeme vám systém NATURBLOK, se kterým pro vás bude stavba opěrné zdi hračkou. Dodavatelem systému NATURBLOK je v České republice CS-BETON s.r.o.
S NATURBLOKem na sucho

Pokud se vrhnete na stavbu opěrné zdi a požijete systém NATURBLOK, budete velmi příjemně překvapeni. Ke stavbě pomocí tohoto systému nebudete potřebovat maltu, beton ani speciální stavební lepidlo. Opěrnou zeď si postavíte tzv. na sucho. Jak je to možné? Jednotlivé stavební kameny jsou totiž spojovány speciálním elementem do rážky. Stavba tak jde velmi rychle.

 

Barevné a stavební možnosti

CS-BETON s.r.o. nabízí systém NATURBLOK v pěti základních barevných provedeních. Záleží tak pouze na vašem vkusu a barevném ladění exteriéru. Výjimečný je také povrch jednotlivých kamenů. Kombinací štípaného povrchu a specifického procesu ostařování nabývá betonový blok vzhledu nahrubo otesaného přírodního kamene. Kameny systému NATURBLOK jsou také vyráběny ve dvou tloušťkách, které se dají navzájem kombinovat.

Navíc lze okrasné zdi stavět svislé, mírně šikmé či výrazně odstupňované. Spoj umožňuje vytvořit stěny rovné, zakřivené nebo do oblouku.

Před stavbou si můžete vše prohlédnout

Pokud si nejste jistí, že se bude opěrná zeď ze systému NATURBLOK hodit na vaši zahradu, nemusíte házet flintu do žita. CS-BETON s.r.o. má několik výstavních míst, kde si můžete produkty bez problémů prohlédnout. Více informací, přehled výstavních míst a další naleznete na www.csbeton.cz.

 

www.csbeton.cz