Proč právě zábradlí z hliníku?

Co si představujete, když se řekne „zábradlí”? Vidíte rozviklaný, oprýskaný kov trčící na panelákovém schodišti, nebo upatlanou, odpudivou 30letou ocel s rozlámaným plastovým krytem? Zábradlí vinou takovýchto exemplářů rozhodně nemá tu nejlepší pověst. A proto je tu společnost Al Zábradlí, která se s tím rozhodla něco udělat. A že se jí to podařilo. Přinesla totiž na český trh zábradlí z hliníku.
 
  

A může vůbec zábradlí vypadat k světu?
Možná i Vás někdy napadlo, že sice domů potřebujete účelné zábradlí, ale také toužíte, aby vypadalo alespoň trochu k světu. Pak jste možná měli kliku, nebo ne. Kliku jste mohli mít, zda jste narazili na zábradlí z hliníku, které je plnohodnotnou náhradou za běžné ocelové zábradlí, z něhož se ale často spíš zvedá žaludek. Zábradlí z hliníku totiž maže nedostatky klasických zábradlí.

zábradlízábradlí

Kde všude hliníkové zábradlí pasuje?
Hliníková zábradlí je možné instalovat na všechna místa, kde jsme na ně zvyklí – na schodiště, na terasu, na balkón, dále jsou v nabídce zábradlí na francouzská okna a další příslušenství. Skvělé také je, že si k zábradlí můžete doobjednat nespočet dekorativních prvků navíc, tudíž Vaše zábradlí bude originální. A pokud některé prvky nepoužijete, jednoduše je pošlete nazpět a budou Vám vráceny peníze!

Výhody hliníkových zábradlí – vítězství na plné čáře!
Krom toho, že je hliníkové zábradlí bezúdržbové a vždy skvěle vypadající, vyjde Vás také na neuvěřitelné peníze. V dobrém slova smyslu – ceny totiž začínají již na 2300 Kč za běžný metr. Schválně se zkuste o takovouto cenovku ucházet při shánění klasického kovového zábradlí – nazpátek se Vám dostane tak maximálně klepání na hlavu a posměch. Hliníkové zábradlí si navíc doma v pohodě nainstalujete sami, k čemuž Vám dopomůže profesionální video instruktáž montáží všech zábradlí. O to víc na něm ušetříte. Více informací a kompletní nabídku hliníkových zábradlí a jejich příslušenství naleznete na

www.alzabradli.cz.

{wmvremote}http://alzabradli.cz/soubory/video/B3b.wmv{/wmvremote}