Hydroizolace plochých střech je velice důležitá

Nejdůležitější součástí ploché střechy je bezpochyby správná hydroizolace. Jedná se také o prvek, který je nejvíce zatěžovaný a potřebuje po určitém čase opravy nebo kompletní výměnu. Pouze dokonale provedená a kvalitní hydroizolace dokáže plnit své funkce tak, abyste s výsledky byli spokojeni. Pokud již vaše hydroizolace na ploché střeše není tak kvalitní, jako dříve nebo potřebujete provést hydroizolací nové střechy, obraťte se na společnost Hizol.

 

Hizol má izolaci na každou plochou střechu
Společnost Hizol se na našem trhu řadí mezi nejkvalitnější a nejvyspělejší firmy, které se soustředí na hydroizolace plochých a šikmých střech. Svou vysokou kvalitu nasbírala především na mnoha projektech, které již zhotovila a díky mnoholetým zkušenostem v tomto oboru. Dalším důsledkem kvality firmy Hizol je jistě i materiál, který společnost při práci používá. Pro hydroizolací šikmých a plochých střech jsou využívány folie vysoce kvalitní značky ALKORPLAN.

 

izolace střechyizolace střechy

 

ALKORPLAN je folie s mnoha užitečnými vlastnostmi
Kladných vlastností folie ALKORPLAN je opravdu mnoho. Tou největší je asi její univerzálnost. Může být využita při opravách i při nových realizacích. Folie ALKORPLAN je hydroizolační válcovaná a následně laminovaná fólie vyrobená na bázi měkčeného PVC. Tato hydroizolační folie dokáže snadno snést teploty v rozmezí od -30°C až do +80°C. Díky zkušenostem při výrobě je také folie dokonale rozměrově stálá a déle vydrží nepoškozena. Pracovníci společnosti Hizol vždy folii v místě spojů důkladně ukotví, takže nehrozí nebezpečí, že by jí povětrnostní vlivy mohly poškodit. Druhů folií ALKORPLAN je také mnoho, a tak si můžete být jistí, že společnost Hizol bude mít ten pravý druh i pro vaši střechu. 

 

Kompletní informace naleznete na www.hizol.cz