Firma s kotoučovým strojem. Hloubkové čištění podlah Praha 3 mě přesvědčilo o kvalitě

Při výběru úklidové firmy na čištění podlah jsem byl velmi skeptický. Několikrát jsem si nechal čistit podlahy v domě, ale nikdy to nedopadlo podle mých představ, takže jsem se rozhodl vyčistit podlahu sám. Půjčil jsem si od kamaráda poloautomatický stroj z jeho prodejny a pustil se do toho. Výsledek byl ale stejný, jako kdybych to dělal ručně a jenom jsem s tím měl práci navíc. Takže jsem tedy dal na variantu, kterou jsem si chtěl nechat jako úplně poslední a to, že zavolám firmu, která se čištěním podlah zabývá.

 

Prohledal jsem internet a přečetl si recenze na různé firmy a nejlépe se jevila firma  A SERVIS LIPKA, s.r.o., kvalitní čištění podlah Praha 3. Domluvil jsem si s nimi termín, kdy přijedou moji podlahu vyčistit. Přijeli ve sjednaný den a dovezli si s sebou stroj, jen o něco menší než ten, který jsem si půjčoval od kamaráda. Trochu jsem se obával, že to bude to samé, tak jsem jim ukázal stroj, kterým jsem podlahu čistil já. Pán mě ujistil, že s přístrojem, který si dovezli, podlahu určitě vyčistí, a že důvod, proč jsem já svou podlahu podlahovým poloautomatem vyčistit nemohl, byla jeho váha. Můj půjčený poloautomat má malý přítlak na kartáče. Kotoučový stroj má o 30 kg větší přítlak než stroj od kamaráda. A musím říct, že jsem s výsledkem jejich práce byl nadmíru spokojený.

 

 

Moje podlaha byla skutečně pořádně vyčištěná, co vyčištěná, byla jako nová. Tímto bych chtěl všem tento druh čištění od A SERVISU vřele doporučit, protože dokázal přemoci i můj skepticismus. Jedinou nevýhodou služby čištění podlah od A SERVIS touto strojovou metodou je, že je o něco málo dražší než u většiny firem.  Ale za tu kvalitu, kterou mi nabízejí, jsem ochotný si připlatit.

 

Mokré čištění koberců do hloubky Praha 3

Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., mokré čištění koberců Praha 3, je úklidová firma s dlouholetou tradicí na trhu a s mnoha zkušenostmi v oblasti úklidových služeb. Nabízí kvalitní a generální strojové čištění a tepování koberců v Praze. Strojové čištění je realizováno pomocí kotoučového stroje, kvalitní chemie a vysoce výkonného vysavače.

 

V první fázi je koberec vydezinfikován chemií, která se nechá několik minut důkladně účinkovat. Tato chemie má takovou funkci, že naváže nečistoty a roztoče ze struktury koberce. Po účinkování je chemie rozpěněna kotoučovým strojem a koberec je čištěn tak dlouho, dokud není zbaven veškerých nečistot. V poslední fázi jsou tyto nečistoty vysáty vysoce výkonným vysavačem, jen tak jsou odstraněny nejen nečistoty, ale také vlhkost, která se ukrývá po čištění hluboko v koberci. Přes tento proces odsátí vlhkosti ale pracovníci A SERVISU doporučují, aby byl koberec ještě několik hodin mimo provoz a mohl důkladně vyschnout.

 

 

 

Pracovníci této firmy čištění koberců provádí i mimo pracovní dobu, dle přání zákazníka tak, aby nenarušili provoz firmy či domácnosti. Také se snaží zákazníkovi doporučit, aby byl koberec častěji čištěn tam, kde je vysoký provoz a velká možnost znečištění koberce a to minimálně 1x do roka. Strojovou metodou nečistí A SERVIS pouze koberce, ale také provádí: strojové mytí podlah a strojové mytí, čištění a impregnaci látkových markýz.