Glamour styl nejen na podlahu

Pro všechny, kteří hledají něco opravdu neobvyklého pro svůj byt nebo dům či obchodní prostory, je určena kolekce keramické dlažby v glamour stylu. Jedná se o dlažbu s designem kovu.
 
 
  

S patinou nebo leskem
Její design evokuje veliké kovové plechy, ať již s patinou nebo naopak ve vysokém lesku. Tento typ dlažby vytváří velmi kontrastní prvek v každém interiéru. Záleží už na vizi architekta, zda rozehraje stínovou hru s matem a leskem nebo použije dlažbu s povrchem s glitry, které svými blyštivými třpytkami dodají nádech luxusu. Při použití astrálních motivů se můžete chůzí po této dlažbě ocitat až v nebeském rozpoložení.

glamour

Fasáda
Pro svoji obvykle velmi hladkou optiku, která může přecházet až do zrcadlových odlesků, není příliš vhodná do venkovních prostor. Pokud si ovšem nebudete chtít pořídit v tomto designu fasádu. Pro ni je naopak velmi vhodná, protože vám poslouží nejen jako elegantní dekorativní prvek, ale i k její ochraně.

Protože je určena spíše pro velké plochy, vyrábí se ve formátech 45×45, 50×50, 30x60x, 60×60, 45×90. Vtip jí ale můžete dodat i mozaikou.

glamourglamour

Tyto keramické obklady a dlažby najdete pod obchodním názvem METALLI v showroomu ASSO, v Biskupské ulici č. 8, v Praze. Ceny jsou od 1 800 Kč za m2 do 4 356 Kč za m2 materiálu.

www.asso.cz