I masivní nábytek z české výroby může být elegantní a stylový

Masivní nábytek se ve velmi hojném počtu začíná vracet zpět do českých domácností. Stále častěji volíme kvalitu a stylový design před levnými druhy nábytku z dřevotřískových materiálů. I v kategorii nábytku z masivu je ale velmi pestrý a široký výběr stylů a designů nábytku. Každý druh nábytku má svá specifika. Italský nábytek z masivu je například velmi odlišný od toho českého. To ale neznamená, že český masivní nábytek nemůže být elegantní a styloví. O tom jistě ví i společnost AV interiéry, která je na masivní nábytek specialistou.

 

AV Interiéry to je masivní nábytek z celého světa

Společnost AV interiéry je specializovaným prodejcem a v mnoha případech i dovozcem stylového a elegantního nábytku z masivu. Nábytek z masivu od této společnosti můžete vybírat v mnoha kategoriích. Největší pozornost je soustředěna na indický nábytek, koloniální nábytek a na nábytek z podobně exotických zemí. Tento nábytek společnost AV interiéry dováží přímo od výrobců v daných lokalitách. Jedná se tedy o originální nábytek přímo z dílen bez prostředníka. Takže za nadstandardní kvalitu nebudete muset platit zbytečně moc jen překupníkům. Od výrobce rovnou k prodejci. Indický nábytek z masivu ale rozhodně není jediným druhem nábytku v nabídce AV Interiéry. Můžete zde najít také italský nábytek, dubový nábytek od anglických výrobců, nábytek z přírodního ratanu a samozřejmě nechybí ani nábytek z masivu české výroby.

 

I zde jsou vybíráni výrobci se smyslem pro eleganci

Celý sortiment nábytku společnosti AV Interiéry (indický, koloniální, italský a další) je vybírán tak aby splňoval 2 základní podmínky,. Tou první je vysoká kvalita dřeva a jeho zpracování. Tou druhou je samotná elegance nábytku. A tak jsou samozřejmě vybírány i druhy nábytku z české výroby. Tento český stylový nábytek z masivu je oblíbený v rámci celé Evropy a díky své eleganci se skvěle hodí do nabídky AV Interiéry.

 

Přesvědčte se sami na www.avinterieryshop.cz.