Zařídit si hypotéku bylo pro nás snadné

 

S mým partnerem jsme už dlouho přemýšleli o tom, že si koupíme vlastní malý domeček na venkově.  Pravda je, že jsme museli dost dlouho hledat. Nechtěli jsme totiž nic nového, ale spíše chaloupku někde na okraji obce nebo lépe na samotě. Zhruba po roce hledání jsme narazili na tu pravou, a v tuto chvíli nám také spadli z očí růžové brýle. Najednou jsme stáli před složitým úkolem – vyřídit hypotéku.

 

Protože nejsme žádní experti a běhání po bankách a úřední jednání nám skoro nic neříkají, rozhodli jsme se, že si necháme pomoci. Pokud totiž člověk ničemu nerozumí, je lepší si nechat pomoci od experta, než se v tom plácat.

Na doporučení jsme se obrátili na společnost Gepard Finance. Ta k nám během několika dní (myslím, že to bylo hned druhý den) poslala svého experta. Chtěli jsme se na něho trochu připravit, abychom věděli, že to není někdo, kdo z nás bude jen tahat peníze. Udělali jsme si tedy jen takový malý průzkum toho, kolik a kde bychom za hypotéku případně platili. V tom nám pomohla online hypoteční kalkulačka.

 

Naše překvapení bylo velmi milé. Poradce zjistil naši situaci a představy. Vzal si od nás všechny potřebné dokumenty odjel. Hned druhý den volal a sešli jsme se. Poradce nám přinesl nabídku nejvýhodnější hypotéky pro nás. K našemu překvapení byly splátky ještě nižší, než které nám ukázala kalkulačka. Poradce navíc slíbil, že vyřídí vše v bance. Nezbylo nám nic jiného, než souhlasit. Jako bonus jsme získali i to, že jsme nemuseli platit poplatek za vyřízení, takže paráda a hypotéka byla vyřízena!

 

Tímto bych chtěla Gepard Finance poděkovat a současně je i doporučit!