LED diody a žárovky pro citelné úspory

Obrovský vzrůst popularity v posledních letech zažívají LED diodová svítidla v různých variantách jako diodové žárovky a diodové pásky. Jejich trumfy jsou oproti klasickým žárovkovým svítidlům v neporovnatelné životnosti, desetinové spotřebě, odolnosti i ekologičnosti. Teprve s diodovými žárovkami a LED pásky nabývá pojem „úsporné“ správného významu. Více inforamcí o opravdu úsporném svícení s diodovými žárovkami naleznete na www.tipa.eu.

Diodová svítidla jako technologie budoucnosti
LED diodová svítidla zažívají v poslední době veliký nárust popularity – není se však čemu divit. Mnoha lidí se dnes stále častěji ohlíží na úspory. A jednou z nejméně efektivních věcí v domácnosti jsou právě žárovky, které pro svícení, svůj hlavní účel, využívají pouze zlomek elektrické energie. Zbytek totiž promrhají tvorbou tepla. Až s diodovými žárovkami se dá svícení nazývat úsporným, jelikož LED technologii se žádné – a to ani úsporné – žárovky nevyrovnají.

Oslňující záře výhod LED diodových svítidel
Diodové žárovky  totiž pracují úplně na jiném principu. LED diody, žárovky a pásky díky tomu spotřebovávají ke svícení oproti žárovce jednu desetinu elektrické energie, vydrží až 20krát déle, jsou odolnější a ekologicky bezpečnější. Což jsou ohromné plusy.

www.tipa.euwww.tipa.eu

LED žárovky i LED pásky
Jak je možné vidět u zmíněných výhod, nebude to trvat dlouho a vynález pana Edisona budeme moci spatřit maximálně v muzeu. Všechny klasické žárovky nahradí velice brzy žárovky diodové, velké obliby se v současné době těší i další LED diodová svítidla – kupříkladu praktické LED pásky .

Široký výběr všech zmíněných diodových žárovek a pásků můžete nalézt na www.tipa.eu.