Objevte i vy postele české výroby, které nabízí skutečný komfort!

 

Postel a matrace jsou základem kvalitního spánku pro každého člověka. Bez dostatečného spánku nemůže lidské tělo dobře fungovat, takže se de facto snižuje kvalita našich životů. Později se nedostatek spánku může projevit i na zhoršujícím se zdravotním stavu. Chcete se konečně skvěle vyspat a současně vám záleží na designu? Potom určitě musíte číst dále – představujeme jedinečné postele od Postelia s.r.o. Jejich provedení vás překvapí!

 

Postele s tradičním českým uměním

Postelia s.r.o. je česká rodinná firma, která vyrábí výhradně postele z masivního českého dřeva. Postele mají hned několik výborných vlastností, které ocení i ti nejnáročnější. V první řadě je nutné zmínit odolnost – masivní postele jsou vyráběny ze dřeva o šíři 4 cm a 8 cm. Díky tomu získává konstrukce i vysokou stabilitu (kvalitu podporuje i použití kování od Hettich s doživotní zárukou) a nejen to. Každý kus je ukázkou mistrovské truhlářské práce, takže se stává dominantní designovou ozdobou ložnice.

 

Matrace, které si zamilujete

Velkou konkurenční výhodou Postelia s.r.o. je, že k postelím z masivu dodává i zdravotní matrace a lamelové rošty vlastní výroby. I v této oblasti se z čeho vybírat. Pro výrobu matrací jsou používány špičkové německé pěny (studené, latexové i viscoelastické) od výrobců Carpenter a Eurofoam. Stačí si jen najít vhodnou kombinaci pro vás a budete mít záruku zdravého spaní, takže i spokojeného života!

 

Vše si můžete prohlédnout a vyzkoušet

Společnost provozuje hned 3 kamenné prodejny, kde si můžete postele z masivu Postelia prohlédnout. Nachází se v Táboře, Brně a Praze. Veškeré zboží je nabízeno také v internetových obchodech spime.cz a propur.cz.

Jestliže chcete krásnou postel, na které se vám bude báječně spát každý den, rozhodněte se pro Postelia s.r.o., budete maximálně spokojeni!