Jak zabránit, aby se nás krádeže a vloupání netýkaly?

Krádeží a vloupání je v současné době na území České republiky opravdu mnoho. Od začátku roku 2014 eviduje policie ČR 18 668 krádeží vloupáním. Toto skutečně veliké číslo je společné pro rodinné domy a komerční budovy. V dnešní době máme, naštěstí pro nás, mnoho přepravtných technologií, které nám pomohou tento problém vyřešit.

 

Mříže na oknech ani bezpečnostní dveře už nestačí

Zloděje v dnešní době bohužel nezastaví ani mříže v oknech nebo kvalitní bezpečnostní dveře. Na trhu je v současné době velké množství profi nářadí, které zlodějům umožní tyto překážky překonat a vloupat se do našich domovů či firem. O klid při práci připraví zloděje elektrická zabezpečovací signalizace, která střeží venkovní i vnitřních prostory. Při zjištění narušení nás o všem informují moderní kamerové systémy, poplachové systémy, kontroly vstupu a mnohé další druhy zabezpečení. Kde je ale najít?

 

Řešení najdete na Zabezpečovačka.cz

Portál Zabezpečovačka.cz je specializovaným portálem na zabezpečovací systémy od společnosti Arival s.r.o. Specializovaný tým  této společnosti se v oblasti zabezpečení objektů pomocí moderních systémů pohybuje již více, než 10 let. Za tuto dobu má na svém kontě stovky úspěšných návrhů a realizací bezpečnostních systémů. Zkušenosti jí tedy rozhodně nechybí a dokáže vybrat a realizovat to nejlepší řešení i pro váš objekt. V nabídce systémů jsou prvky kontroly vstupu, kdy je možné zajistit vstup pouze na speciální karty, číselné kódy nebo otisky prstů. Dále nechybí ani kompletní realizace kamerových systémů do interiéru i exteriéru nebo poplachových systémů. Arival s.r.o. nabízí i řešení protipožární ochrany.

 ezs

V létě můžete využít akci

Na serveru Zabezpečovačka.cz můžete v letošním létě využít speciální akci společnosti Arival s.r.o. Jedná se zejména o úsporu při nákupu a realizaci bezpečnostních systémů od této společnosti. Akce Arival jsou nabízeny hned dvě. První se vztahuje na bezpečnostní kamery. Při instalaci čtyř a více kamer na objekt vám bude přidělena 1 kamera navíc zcela zdarma. Pokud preferujete spíše elektronickou zabezpečovací signalizaci, můžete využít slevy 10% na tyto systémy.

 

Kompletní informace o akci a nabídku bezpečnostních systémů najdete na www.zabezpecovacka.cz.