Izolujte svou střechu proti vodě

Kvalitní střešní hydroizolace je základem spokojenosti v každé domáckosti. Kdo z nás by také chtěl aby se mu na stropě v místnosti tvořit nevzhledné vlhké obrazce. Vzniku těchto vlhkých map můžete zabránit a předejít jen pokud se rozhodnete svou střechu izolovat proti vodě kvalitními materiály.

 

 
  

Kvalitní materiály jsou zárukou spolehlivé hydroizolace
Pro opravdu dokonale provedenou hydroizolaci plochých střech je nutné vybírat spolehlivé výrobce a firmy, které samotnou hydroizolaci provádí. Velmi spolehlivou firmou pro hydroizolaci plochých a šikmých střech je společnost Hizol s.r.o. Tato společnost používá pro hydroizolaci vysoce kvalitní folie značky ALKORPLAN. Tyto folie jsou vhodné jak pro nově realizované stavby, tak i pro rekonstrukce. Díky 30tiletým zkušenostem jsou folie a doplňkový sortiment ALKORPLAN špičkou mezi výrobci hydroizolačního materiálu.

hydroizolacehydroizolace

Přednosti folie ALKORPLAN jsou opravdu rozsáhlé
Jednou z hlavních předností folií ALKORPLAN je jejich rozměrová stálost. Díky vysoce kvalitní výrobě je u těchto folií dosahováno vynikající dlouhodobé rozměrové stability. Dále jsou folie vysoce odolné proti UV záření a dlouhodobě odolávají i umělému stárnutí. Fólie ALKORPLAN jsou charakteristické nízkou hodnotou faktoru difúzního odporu a vynikající svařitelností. Folie se dá svářet i po dlouhodobém používání, což se vyplatí především při opravách. Spolehlivost folií ALKORPLAN je také podpořena kvalitní a profesionální pokládkou od firmy Hizol s.r.o. Díky spojení kvalitního materiálu a kvalitního provedení dosáhne střecha opravdu dlouhé životnosti.

Více informací naleznete na http://www.hizol.cz.