Neomezujte svou fantazii a zvolte si skleněné zábradlí do interiéru

Sklo je v posledních letech hojně využívaným materiálem předními architekty. Podmanivost čistých linií a libovolné zpracování přináší do daného prostoru svěží nádech moderního vzhledu. Kromě toho sklo nepohlcuje světlo a díky novým technologiím splňuje veškerá bezpečnostní opatření. Proč si tedy nezvolit skleněné zábradlí i pro svůj interiér?

Přinášíme vám skvělý tip na profesionálního výrobce i dodavatele v jedné osobě. Společnost Equipe tvoří zkušený realizační tým, který v případě potřeb dokáže zajistit komplexní služby od samotného návrhu a celou objednávku ve velmi krátkém čase dodat na místo určení.

 

Skleněné zábradlí od Equipe

Skleněné zábradlí vám nejen navrhnout, vyrobí a přivezou, ale i namontují a poskytnou jistotu v podobě záruky i případný pozáruční servis. Skleněné zábradlí vytvoří perfektní dojem ve větších i menších prostorech a navíc je z pohledu bezpečnosti nekompromisní.

Zábradlí ze skla je přímou kombinací dokonalého designu a skvělé funkčnosti. Vyjímá se především u schodiště, francouzských oken, ale i na balkonech a terasách. Zajistí vám reprezentativní vzhled a při dodržení zásad správné údržby překvapí svou dlouhou životností.

 

Skleněné zábradlí v kombinaci s ostatními materiály

Skleněné zábradlí doporučujeme v kombinaci s nerezovými a ocelovými prvky, sloupky. Skvělého výsledku docílíte při volbě odlišného typu skla v čirém, matném, pískovaném nebo mléčném provedení.

Dalším povznášejícím atributem se mohou stát specificky zdobená dřevěná nebo ocelová madla. Základem dokonalého výsledku a předpokladem k vaší spokojenosti začíná pečlivou volbou zhotovitele.

Vydejte se po stopách spokojené klientely a svěřte se do péče společnosti s bohatými zkušenostmi a celou řadou již uskutečněných zakázek. V případě zájmu navštivte jejich stránky a prohlédněte si výsledky jejich práce v tamní fotogalerii.

Více na webových stránkách www.equipe.cz.