Unikátní řecká novinka nastupuje do Čech

Inspirována bohem spánku Hypnosem, jenž se svou matkou přicházel každou noc na svět, pohyboval se tiše po zemi i po moři a sesílal na všechno živé spánek, který zbavoval útrap a starostí, zaměřila se řecká firma Media Strom na výrobu dokonalých matrací a postelí. V touze po stoprocentním naplnění potřeb každého jednotlivce, nabízí nově i českým spotřebitelům výrobu matrací a postelí na míru.

Jak to funguje?
Naprosto unikátně! Budete nadšeni, protože si všechno vyberete sami: od stylu čela, potahové látky, typu nožiček a spodní matrace až po velikost odstupňovanou po dvou centimetrech. Do nové postele se vejdou i ti největší dlouháni, neboť si ji samozřejmě přizpůsobí na svoji míru. Stejně volíte i matraci. Tedy nejenže máte možnost nadiktovat si konkrétní rozměry, navíc vybíráte z variant pružinových, pěnových, latexových či nejnovějšího hitu, a tím jsou vícevrstvé matrace z kapsičkových pružin. Jde o jedinečnou technologii, která dosud nemá u nás konkurenci. Jejím největším bonusem je, že se na ní nepřenáší pohyb. Kdo někdy spal na společné matraci s partnerem, ví, že se noc může doslova změnit v horor. S touto matrací nic takového nehrozí a ráno se určitě mračit nebudete.

mediastrom

A co děti?
I na ně se dostane! Dětské tělo si zaslouží neméně dobrou kvalitu. Speciálně pro ně byla vyvinuta matrace Baby, ke které je vhodné přikoupit ochrannou podložku Baby Clean. Antibakteriální, s anatomickým designem, vysoce hygienická a s dlouhou životností.

mediastrom

Exkluzivita za přátelskou cenu
V božském objetí vaší nové postele se necháte unášet do náruče spánku, aniž byste plakali nad účtem. Její cena bude totiž srovnatelná s unifikovaně vyráběnými postelemi, u nichž si nemůžete vybrat v podstatě vůbec nic. V Media Strom existuje 11 milionů variant, jak můžete složit svoji novou postel, takže ta vaše bude jistě originál.

Navštivte showroom Media Strom v Korunní 67, v Praze 3 a nechte se hýčkat v království spánku. www.mediastrom.cz , tel. 222 560 153.