Nejzajímavější možnosti bydlení v lokalitě Praha 5 a 6

Městské části Praha 5 a 6 patří k nejoblíbenějším vůbec. Jejich popularita se odvíjí od možností, které obě lokality nabízí. Obyvatelé si mohou užívat plnou občanskou vybavenost, blízkost centra a přírody i skvělou dopravní obslužnost. Chcete bydlet právě zde? Náš malý přehled těch nejlepších nemovitostí by vás měl jistě zajímat!

 

Překvapivé možnosti na Praze 5

Praha 5 patří k velmi rychle se rozvíjejícím lokalitám. V nedávné době zde vzniklo hned několik velmi zajímavých projektů, které svým pojetím nad ostatními v mnohém vynikají. Nejlepší možnosti nabízí především čtvrtě Košíře, Smíchov nebo Západní Město. Mezi nejvýraznější projekty patří Residence Výhledová, která nabízí celkem 15 bytových jednotek s úžasným výhledem na okolí. Byty mají nadstandardní provedení – do jejich výbavy patří například whirpool vana, biokrb nebo sauna. Druhým projektem nabízejícím luxusní byty až o dispozicích 5+kk je Barrandov Hills a do třetice je nutné zmínit developerský projekt Sacre Coeur 2, jehož byty uspokojí i ty nejnáročnější. O prodej bytů Praha 5 je značný zájem, proto se rozhodně nevyplácí příliš otálet.

 

Městská část Praha 6 nezůstává pozadu

I Praha 6 prochází v současné době velkým rozvojem, ze kterého mohou těžit všichni zájemci o moderní bydlení. Mezi výrazné projekty patří Rezidence Bělohorská, která nabízí luxusní byty s nadčasově řešeným interiérem. Rezidence nabízí celkem 35 bytových jednotek o dispozicích 1+kk až 4+kk, k nimž náleží terasy, balkony či oplocené předzahrádky. Největší byty mají obytnou plochu velkou 97,2 m2, díky čemuž si nájemníci budou moci užívat dostatek soukromého životního prostoru. Právě proto je o tyto byty Břevnov velký zájem a ty nejkrásnější poměrně rychle mizí. Další moderní byty Praha 6 se nachází v prestižních lokalitách Dejvice, Bubeneč, Řepy a Suchdol.

TIP: jestliže nad nákupem bytu v Praze uvažujete, zjistěte si vaše finanční možnosti. Jasnou představu o výši splátek hypotéky si můžete udělat díky hypoteční kalkulačce.