Jak zkombinovat dřevo s nerezem

Jak zkombinovat dřevo s nerezem, o tom se můžete dozvědět v novém výrobním programu firmy Jiva Jirák.

Český výrobce nerezových zařízení pro gastronomii a zdravotnictví spustil výrobu nerezového zahradního nábytku, plotů a vrat, doplňků pro domy, byty a zahrady. Nápad, částečně inspirovaný zahraničím, je založen na jednoduchém principu: zkombinovat prakticky nezničitelné materiály, které nevyžadují žádnou následnou údržbu a vydrží venkovní vlivy bez újmy. Kdo by nechtěl mít plot nebo vrata, která nemusí každý druhý rok natírat? Když nemáte kam uskladnit zahradní nábytek, necháte ho prostě celou zimu venku!

V katalogu i nově zřízené podnikové prodejně v areálu ve Vestci u Prahy najdete sestavy stolků a židlí z kvalitního nerezu, kombinované s tropickým dřevem nebo kvalitními granitovými deskami. Tento zahradní nábytek je odolný a nevyžaduje žádnou údržbu. V nabídce je i lehátko a zahradní gril. Program pro domy a zahrady zahrnuje i vybavení zázemí – nerezové skřínky, police, dřezy.  Do programu městského mobiliáře v nerezu patří nerezové lavičky, květináče, odpadkové koše, stojany na kola, ale i zastávky MHD.

Jakou prodejní strategii firma Jiva Jirák zvolila, na to odpověděl ředitel firmy Petr Laňka:

„V první linii jsme oslovili architekty a projektanty, a v druhé fázi se obracíme přímo na spotřebitele. Ti, kteří myslí do budoucnosti, si rychle spočítají, že nerezový materiál v kombinaci s odolnými materiály nepotřebuje žádnou údržbu. Naše výhoda je v tom, že se pružně přizpůsobíme požadavkům klienta a jeho individuálním požadavkům, každá zakázka je vlastně „zakázková“ výroba ušitá jemu na míru.“

Jiva Jirák je rodinná firma s již 75letou tradicí a v současnosti ji řídí tři Jirákové – Ladislav, Václav a Václav jr. A jak je vidět, mají dost nápadů, jak český trh zaplavený čínským zbožím trochu oživit českou kvalitou.

Firma JIVA JIRÁK spol. s r.o. je jednou z největších výrobních firem v České republice v tomto oboru. Česká rodinná firma 75letou tradicí vyráběla a vyrábí hlavně nerezové výrobky pro gastronomické provozy. Po restituci firmy v roce 1990 majitelé navázali na původní program a postupně firmu zmodernizovali i rozšířili její výrobní programy. Nyní má firma JIVA JIRÁK téměř 80 zaměstnanců, včetně vlastního konstrukčního oddělení. Veškeré výrobky jsou zpracovávány z kvalitních nerezových materiálů a odpovídají evropským hygienickým normám.

Kompletní výrobní program:

  • Nerezová zařízení pro gastronomické provozy
  • Nerezová zařízení po zdravotnictví
  • Zahradní nábytek a ploty
  • Městský mobiliář
  • Nerezové doplňky ve stavebnictví
  • Nerezové výrobky pro byty a domy

  • {phocagallery view=category|categoryid=26|limitstart=0|limitcount=0}
Jiva Jirák, spol. s r.o.
Vestec u Prahy 170
252 42 Jesenice
tel.:241 932 269
tel.:241 931 828
e-mail: info@jiva.cz


www.jiva.cz