Dejte interiéru super moderní styl – společnost Trachea přináší Overface!

Moderní doba si žádá moderní řešení. Jedním takovým je speciální digitální metoda potisku  interiérových dvířek od společnosti Trachea. Díky jejich nabídce můžete vašemu interiéru velice snadno dodat nezaměnitelný vzhled. Stačí si vlastně jen vybrat – a že je z čeho!

 

 
  

Overface přináší cokoliv si jen budete přát
Overface je speciální metoda využívající digitální grafiku, která se aplikuje přímo na povrch interiérových dvířek. Právě díky této technologii můžete na dané čelní plochy přenést jakýkoliv motiv. Overface přináší do světa bydlení jedinečné kombinace vzorů a motivů. Jistě oceníte i to, že tato technologie umožňuje motivy natahovat, zmenšovat, přebarvovat, prostě cokoli si jen budete přát. Na dvířkách můžete dokonce mít i vlastní fotografie…

dvířka

Vyberte si nebo si vytvořte vlastní
Společnosti Trachea přináší opravdu bohatou nabídku nejrůznějších motivů. Nejčerstvějším přírůstkem v nabídce je například zajímavý motiv s názvem Rolling, který využívá designovou přitažlivost spirál. Prvky na něm umístěné připomínají klubíčko vlny či letokruhy stromů – tento motiv váš interiér rozhodně přemění v moderní a příjemné místo. Motiv Rolling například použili i architekti v populárním pořadu Jak se staví sen. Trachea svou kolekci motivů neustále rozšiřuje. Novinkou v nabídce jsou například i motivy Magnolia, Herbs a Botanicus, které jsou inspirované květinami – užijte si s nimi krásné tvary listů a květů a řada dalších.

Dejte svému interiéru styl. Nabídku najdete na www.trachea.cz a na i www.overface.cz.